Magda Gessler niczym ksiądz? Fani coraz częściej proszą ją o błogosławieństwo

Magda Gessler niczym ksiądz? Fani coraz częściej proszą ją o błogosławieństwo Źródło: Screenshot z youtube.com

Magda Gessler traktowana jest jak ksiądz? Fani proszą ją nawet o błogosławieństwo! Jej social media obserwuje pokaźna liczba sympatyków, którzy nierzadko błagają, aby odezwała się do nich w prywatnej wiadomości. Niektóre z życzeń, którymi kierują się obserwujący mogą zadziwić.

Magda Gessler w mediach społecznościowych traktowana jest jak ksiądz. W komentarzach fani często proszą ją o "besos". Domagają się odpowiedzi i podkreślają, jak ważna jest dla nich odpowiedź gwiazdy TVN.

Na swoim Facebooku gwiazda ma obecnie ponad 1,2 mln lajków. Na Instagramie również dzieje się, bo obecnie obserwuje ją prawie 650 tysięcy osób. To plasuje gwiazdę na wysokim miejscu rankingu - jeśli chodzi o polskie podwórko show biznesu. Nic dziwnego, że odzew pod postami jest olbrzymi, a fani traktują ją w sposób wyjątkowy.

Magda Gessler, daj mi "Besos"!

Obserwatorzy jej mediów społecznościowych wiedzą, że Magda od dawna komentuje swoje posty krótkim "Besos". Każda popularna osoba ma jakieś charakterystyczne "słówko", które jest odpowiednie tylko dla niej. To wyróżnia i sprawia, że wizerunek staje się niemal marką. Również i gwiazda TVN-u postanowiła wymyślić jakieś dla siebie, które to powzięła z języka hiszpańskiego. 

"Besos" z hiszpańskiego oznacza bowiem "buziaki". Jest to więc pieszczotliwe i bardzo miłe zwracanie się do swoich fanów przez gwiazdę. 

Co ciekawe - niewielu zna historię "Besos" w wykonaniu Magdy Gessler. Od czego się zaczęło? Od jej fanki.

 - Moja najwierniejsza fanka mieszka w Barcelonie i bardzo często pisała do mnie po hiszpańsku. Pisała do mnie "besos" i ja do niej "besos". Nie wiem dlaczego ludziom się to spodobało, zaczęli to powtarzać, może niektórzy znają hiszpański? - wytłumaczyła restauratorka w "Dzień Dobry TVN".

Gdy gwiazda TVN-u opublikuje post o dowolnej tematyce nagle lawinowo wręcz pojawiają się komentarze fanów.

 - Magda, daj mi Besos - jedna z użytkowniczek.

 - Besos, Madziu - czytamy.

 - Pięknie Pani wygląda, Pani Madziu, czy mogę prosić o besos przed parapetówką? - domaga się użytkowniczka.

 - Ale cudowne okulary, Pani Madziu, czy mogę prosić o besos przed rozpoczęciem tak produktywnego dnia? - prosi kolejna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

 - Madziu, dzisiaj spotykam się z przyjaciółką i będziemy jeść wypieki w Twojej restauracji. Dasz nam besos? - prosi ktoś inny.

 - Madziu, daj besos, źle się czuję - czytamy.

Magda Gessler niczym ksiądz

Niektórzy śmieją się, że Magda jest trochę jak ksiądz, a jej "besos" to błogosławieństwo, którego udziela swoim fanom. W końcu, jak widać w powyższych komentarzach, uzależniają oni od jej odpowiedzi powodzenie w wielu życiowych sytuacjach. Magda da "besos"? Będę dzisiaj czuć się lepiej. Nie da? Będę mieć depresję.

Wiele osób zauważa, że to jedno z najsympatyczniejszych "spotkań", jakie może mieć miejsce. To pokazuje, jak popularna wśród swoich fanów jest polska restauratorka i jej urocze pozdrowienie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  2. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  3. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  4. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie
  5. Gdzie mieszka Monika Olejnik? Dom dziennikarki ma niezwykłą historię
  6. Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Zarobki piosenkarki są ogromne

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News