Gessler wybijała szyby, rzucała w kucharzy jedzeniem i wywracała stoły. "Śmierdzi starym knurem"

Gessler wybijała szyby, rzucała w kucharzy jedzeniem i wywracała stoły. "Śmierdzi starym knurem" Źródło: Screen/youtube/tvnpl

Magda Gessler od lat bezustannie wywołuje ogromne skandale. Wybija szyby, rzuca talerzami i niszczy lokale, a wszystko to przed kamerami. Jej kultowe teksty stały się już prawdziwą legendą.

Magda Gessler całą swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim programowi "Kuchenne rewolucje", który okazał się gigantycznym sukcesem stacji TVN. Najsłynniejsza polska restauratorka rozkochała w sobie widzów ciągłymi skandalami oraz kontrowersjami, które wywołuje przed kamerami. Rzucanie jedzeniem, rozbijanie talerzy, wypluwanie porcji na serwetki oraz rozmaite wyzwiska i szokujące teksty są normą w niemalże każdym odcinku. 

Po raz pierwszy "Kuchenne rewolucje" zobaczyliśmy na ekranach telewizorów 6 marca 2010 roku, a teraz wyemitowany został dokładnie 250. odcinek produkcji. Z tej okazji warto by było wspomnieć wszystkie najlepsze i najbardziej kontrowersyjne sytuacje, do których przez lata swojej kariery doprowadziła Magda Gessler. 

Magda Gessler nie raz powalała swoich fanów na kolana niesamowitymi tekstami

Absolutnie legendarnym tekstem restauratorki jest pytanie "Dlaczego wy trujecie ludzi?". Choć powiedziała to w telewizji już siedem lat temu, wypowiedź nadal cieszy się ogromną popularnością i cytowana jest przez internautów. Oprócz tego oczywiście nie sposób jest zapomnieć również o innych zaskakujących pytaniach, które Magda Gessler zadawała zestresowanym uczestnikom programu. 

Wśród nich na specjalne wspomnienie zasługuje finezyjne "Czy wy jesteście normalni?" oraz zalotnie lubieżne "Dlaczego pan ma tu taki burdel?". Przez wszystkie lata nie mogło zabraknąć też kultowych powiedzonek i figlarnie kulinarnego "kur*a blada marmolada!". Nie mniej spektakularne są jej opisy próbowanych dań, po których już żaden rodzinny obiad przed telewizorem nie będzie taki sam. Magda Gessler doskonale zna się na zapachach, na co dowodem jest stwierdzenie "śmierdzi starym knurem" określające golonkę, czy "pachnie to starą ścierką", choćby wyglądało niczym potrawa z okładek magazynów kulinarnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tych odcinków "Kuchennych rewolucji" nie zapomnimy nigdy

Oczywiście najsłynniejsza polska restauratorka rani nie tylko słowem, ale i czynem. Na sam jej widok pękają okna, a te bardziej oporne potraktowane zostają siekierą, by nie miały wątpliwości, kto tu rządzi. Drewniane stoły również tylko z pozoru wydają się ciężkie, rozjuszona Magda Gessler bowiem w przypływie głodu rzucić nimi potrafi nawet przez całą, całkiem pokaźnych rozmiarów salę. 

Niejeden kucharz i kucharka próbowali złapać także talerze z jedzeniem serwowane w locie przez restauratorkę, jednak żadne doświadczenie sportowe nie jest w stanie pomóc przy odebraniu tak potężnego rzutu. Miejmy nadzieję, że to nie koniec kreatywnych kontrowersji Gessler i przez kolejne lata jeszcze zaskoczy nas niejednym hasłem i zachowaniem, które przejdą do historii. 

  1. DRAMAT w M jak Miłość! Aktor wyrzucony z obsady za skandaliczne zachowanie
  2. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Plejada

Następny artykuł