"Uwolnić Magdę Gessler"! Rozwścieczeni fani ruszyli z odsieczą

"Uwolnić Magdę Gessler"! Rozwścieczeni fani ruszyli z odsieczą Źródło: Fot. Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler jest jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych, ale także uwielbianych przez widzów polskich celebrytek. Gwiazda podbiła serca internautów sposobem, w jaki prowadziła swoje konta na portalach społecznościowych. Jako że w ostatnim czasie znacząco się on zmienił, fani żądają... "uwolnienia" ulubienicy. O co chodzi w tej akcji?

Gessler jest znana widzom przede wszystkim z programu "Kuchenne rewolucje" emitowanego przez stację TVN. Gwiazda odmienia w nim oblicza kolejnych restauracji, dając ich właścicielom szanse na uratowanie nieopłacalnego do czasu jej przybycia biznesu.

Magda Gessler zasmuciła najwierniejszych fanów

Co ciekawe, internauci doskonale kojarzą także specyficzne wpisy celebrytki na portalach społecznościowych. Chociaż często były one dość nieskładne lub pełne błędów i publikowane późno w nocy, to zdobyły serca fanów Gessler swym urokiem i bezpretensjonalną wymową. W ostatnim czasie opisy na instagramowym koncie gwiazdy znacząco się zmieniły. Jako że wyglądają całkowicie inaczej i nie mają już typowego dla Gessler charakteru, fani są przekonani, iż celebrytka nie prowadzi już swego konta osobiście.

Jak sympatycy gwiazdy odpowiedzieli na zniknięcie celebrytki?

Pojawiły się pogłoski, jakoby Magda Gessler miała zostać uwięziona przez... swoją asystentkę, która odcięła ją od portali społecznościowych, żeby mieć pod kontrolą kreowanie jej wizerunku. To oczywiście nie spodobało się fanom, którzy są wyjątkowo rozwścieczeni faktem, że ich ukochana gwiazda złagodniała. Na Facebooku pojawiło się wydarzenie "Uwolnić Magdę Gessler", do którego dołączyło już kilkanaście tysięcy fanów restauratorki. Chcąc by Magda Gessler powróciła do starych nawyków, internauci coraz częściej w komentarzach pod jej zdjęciami używają hasła "freemagdagessler". Liczą na to, że gwiazda ostatecznie znów zajmie się zarządzaniem własnymi profilami, a jej wpisy odzyskają dawny urok. Czy wy także tęsknicie za starą odsłoną konta Magdy Gessler na Instagramie? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uważajcie! Coraz więcej psów w Polsce jest ZAGROŻONYCH
  2. Roztrzaskana czaszka, krwiak mózgu, paraliż ciała. Dramat pięknej dziennikarki Polsatu
  3. Potężny zwrot w życiu Roznerskiego! To koniec przygody z M jak miłość?
  4. Gwiazda Rodzinka.pl zostawiła chłopaka i wyjechała z innym!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News