Magda Gessler - mąż. To znany chirurg, nie mieszka w Polsce

Magda Gessler - mąż. To znany chirurg, nie mieszka w Polsce Źródło: instagram.com/magdagessler_official/

Magda Gessler - mąż czy nie mąż? Restauratorka od wielu lat związana jest z chirurgiem plastycznym, który mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Czy gwiazda TVN-u powiedziała mu sakramentalne "tak"? Mało kto potrafiłby okiełznać jej wybuchowy temperament.

Magda Gessler - mąż był jej pierwszą, wielką miłością. Mowa tu oczywiście o pierwszym mężu restauratorki, Volkharcie Mullerze. Para poznała się, kiedy kobieta studiowała malarstwo w Madrycie. On był korespondentem tygodnika "Der Spiegel", ponad dziesięć lat starszym od Ikonowicz (bo tak brzmi nazwisko panieńskie Magdy Gessler). Niestety Niemiec zmarł, zostawiając młodą matkę z dzieckiem.

 - Dla mnie moi bliscy nie umarli. Oni są ze mną, wszędzie. Wszystko, co robię, robię dla Volkharta, nie wierzę, że się wyłączył z naszego życia. W jakiś sposób te duchy mnie chronią. Gdy coś mi się udaje, wiem, że Volkhart to widzi i się z tego cieszy i jest ze mnie dumny - mówiła gwiazda w rozmowie z magazynem Viva.

Kobieta wróciła do ojczyzny i tu poznała swojego kolejnego męża, Piotra Gesslera, wywodzącego się z rodziny znanej wśród warszawskiej elity. Po latach sama przyznała, że nie kochała restauratora - był dla niej zbyt spokojny, wycofany.

Magda Gessler - mąż restauratorki nie mieszka w Polsce?

Przez lata Magda Gessler na krótko wiązała się z różnymi partnerami, jednak to przy Waldemarze Kozerawskim w końcu zaznała szczęścia. Para spotkała się po ponad dwudziestu latach.

Mężczyzna jest cenionym chirurgiem plastycznym w USA. Para musiała łączyć dwa światy i podróżować za ocean, żeby się widywać. Jednak są ze sobą nieprzerwanie od kilkunastu lat, przeżywają drugą młodość oraz miłość. Mimo długoletniego związku para nie zdecydowała się na jego legalizację i nie zawarła ślubu.

 - Miałam całkiem miękkie nogi. Chodziłam naokoło Fukiera przez godzinę, zanim odważyłam się otworzyć drzwi. A on siedział tuż przy wejściu, w rogu stołu. Podał mi te róże i przytulił. I w tym momencie zostałam odczarowana. Wiedziałam, że to ten właściwy mężczyzna i że nic się nie zmieniło - wspominała gwiazda.

  1. Ewelina Lisowska - wzrost. Gwiazda jest malutka
  2. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  3. Krzysztof Kowalewski - wiek. Nadal trzyma się świetnie!
  4. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  5. Filip Chajzer - syn. Gwiazdor TVN jest szczęśliwym tatą
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu