Magda Gessler
Fot. TVN
Wiadomości Pikio - 31 Grudnia 2018

Gessler bardzo drogo się ceni. Czyste szaleństwo, kogo stać na takie luksusy?!

Magda Gessler jest postacią, której w świecie polskiej gastronomii nie trzeba nikomu przedstawiać. Kobieta ma na swoim koncie wiele sukcesów zarówno telewizyjnych, jak i czysto zawodowych, a to pozwala jej na pewne zachcianki oraz windowanie cen w kultowych już restauracjach. Taką drogą poszły również inne osoby w jej rodzinie.

Magda Gessler nie jest jedyną osobą, która w tej rodzinie zajmuje się gotowaniem. Taką samą drogę życiową wybrał sobie Mateusz Gessler, dla którego Magda jest ciocią. Mężczyzna dorobił się już trzech restauracji, które zlokalizowane są w Warszawie. Jego knajpy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, co przekłada się na konieczność rezerwacji stolików. Ile pieniędzy musimy przygotować, aby zjeść tam kolację?

Magda Gessler słono się ceni. Mateusz poszedł w jej ślady

Mateusz Gessler, jak już wyżej wspomnieliśmy, jest właścicielem trzech restauracji: "Ćma", "Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler" oraz "Warszawski Sen by Mateusz Gessler". W każdym z tych lokali znajdziemy perfekcyjnie przemyślane menu, w którym z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jedynym wyjątkiem będą tutaj zwolennicy typowo polskiego schabowego i mizerii - u Mateusza znajdziemy jednak nieco bardziej wysublimowane smaki. Za znanym nazwiskiem oraz starannie wyselekcjonowanymi produktami idzie również cena - nie każdy możne sobie pozwolić na konsumpcję w takim miejscu. W jednej z lokalizacji w menu znajdziemy na przykład stek z tuńczyka z Malediwów, za który zapłacić trzeba 80 złotych. Innym przykładem może być Dorada z grilla w cenie 68 złotych. Z całą pewnością nie są to ceny przystępne dla każdego Polaka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej

Mateusz Gessler zaprasza do siebie na sylwestra

Nie ma sylwestra bez gwiazd! Po tym hasłem kryć się może wiele - szalona noc z największymi artystami podczas miejskiego sylwestra, fajerwerki na tle gwiaździstego nieba, jak i kolacja u kogoś ze znanym nazwiskiem. Jeśli chcecie postawić na tę ostatnią opcję, to umożliwi wam to Mateusz Gessler. Mężczyzna zaprasza do swoich restauracji, w których przygotowane zostało specjalne, godne świętowania nowego roku menu. W lokalu "Warszawski Sen by Mateusz Gessler" czekać będzie na nas menu składające się z aperitifu, przystawki, zupy, dania głównego oraz deseru. W skład kolacji wejdzie między innymi tatar z sarny, risotto ze smardzami oraz krem z raków. Cena takiej uczty to 220 złotych od osoby. Podobna oferta czeka również w drugiej restauracji Gesslera, "Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler", gdzie menu będzie o 20 złotych tańsze. W obu miejscach do konsumpcji przygrywać będzie muzyka na żywo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiemy, co królowa Elżbieta dostała na gwiazdkę od Meghan Markle. Internauci: „Ale wiocha”
  2. Agata Duda podąży szlakiem Jana Pawła II. Polacy wzruszeni
  3. Pierwszy taki przypadek w historii „Kuchennych Rewolucji”! Tym razem to właścicielka poniżyła Magdę
  4. OHYDA! Chuligani wybili szyby w mieszkaniu syna Donalda Tuska, PiS właśnie uczynił ich życie niebem
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News