Magda Gessler ma wyjątkową i rygorystyczną dietę. "Kiedy zjem kawałek mięsa, muszę jechać na kroplówkę"

Magda Gessler ma wyjątkową i rygorystyczną dietę. "Kiedy zjem kawałek mięsa, muszę jechać na kroplówkę" Źródło: Screenshot z youtube.com/TVN Style

Magda Gessler postanowiła do swojego życia wprowadzić zdecydowane zmiany. Gwiazda znana głównie z programu "Kuchenne rewolucje" jest na rygorystycznej diecie, do której zachęcił ją syn Tadeusz.

Magda Gessler jest na restrykcyjnej diecie, o czym media dowiedziały się całkiem niedawno. Okazało się, że do zmiany sposobu żywienia zachęcił ją Tadeusz - syn, który martwił się o stan zdrowia swojej wiecznie przepracowanej mamy.

Magda Gessler na restrykcyjnej diecie

"Kuchenne rewolucje" to jeden z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających programów TVN, dzięki któremu Magda Gessler stała się popularna i szanowana w środowisku branży gastronomicznej. Uczestniczenie w nagraniach do kolejnych odcinków programu jest jednak wyjątkowo wyczerpujące. Magda Gessler podróżuje przecież po całej Polsce, gdzie dociera do lokali, które często mają swoją lokalizację w województwach wysuniętych daleko na samych krańcach Polski.

Jej ciężkiej pracy przyglądał się syn Tadeusz, który nie mógł patrzeć, jak jego mama przepracowuje się, co odbijało się na jej zdrowiu, a także słabej kondycji. Postanowił zaproponować jej zmianę diety, która według niego może poprawić nieco sytuację jego mamy. Jak donosi "Pomponik" Tadeusz przekonał się na własnej skórze, że dieta ta potrafi zdziałać dosłownie cuda.

Chodzi o dietę bezmięsną, a więc wegetariańską. Syn Gessler stosuje ją od dłuższego czasu i bardzo ją sobie chwali. Przekonywał także swoją mamę, że mięso w dzisiejszych czasach nie jest potrzebne człowiekowi i można je zastępować z powodzeniem innymi produktami roślinnymi bogatymi w białko, a także w witaminy i minerały, które znajdziemy w mięsie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zmiana ta jest jak najbardziej na rękę Magdzie Gessler, bowiem jak sama przyznała w rozmowie z "Na Żywo" w ostatnim czasie jedzenie mięsa jej nie służy, a wręcz powoduje bardzo poważne konsekwencje zdrowotne.

 - Kiedy zjem kawałek mięsa, natychmiast mam wysypkę, muszę wtedy jechać na kroplówkę z kortyzolu - wyznała w rozmowie z reporterem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News