Magda Gessler ma problemy finansowe? Znamy kulisy przykrej sprawy
Marcin Owczarek - 25 Grudnia 2018

Magda Gessler ma problemy finansowe? Znamy kulisy przykrej sprawy

Magda Gessler uznawana jest za bogatą celebrytkę. Ma wiele biznesów w tym słane restauracje oraz prowadzi własny program. Żyje dostatnio i pokazuje to na swoim Instagramie, ale na jaw wyszły informacje, że ma problemy finansowe. Znamy kulisy tej sprawy.

Magda Gessler to jedna z osób, która na pewno nie może narzekać na swoje zarobki. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" może sobie pozwolić na to, aby wyjeżdżać na drogie wakacje czy kupować sobie luksusowe rzeczy. Ma wielki majątek i zarządza wieloma dochodowymi biznesami. Ostatnio ma jednak pewne finansowe problemy, o których nie chce głośno mówić.

Magda Gessler i długi

Gessler nie ma jednak wielkich powodów do zachwytu w te święta. Celebrytka ma ogromny dług, który zaciągnęła i jednego z byłych przyjaciół i nie chce go spłacić. Zrobiła to w czasach, kiedy było jej naprawdę ciężko, ale jak widaćn stanęła na nogi i najwyższy czas, aby odpłaciła się wierzycielowi. "Twoje Imperium" dowiedziało się, iż Magda Gessler ma naprawdę ogromną kwotę do spłaty. Az 310 tysięcy pożyczyła od Wojciecha Ziemskiego. Ten nie mógł się od niej doprosić swoich pieniędzy, więc weszli na drogę sądową. Restauratorka nie spodziewała się, iż będą narastały od tej kwoty odsetki i dziś ma do spłacenia około 700 tysięcy złotych. Ziemski w wywiadzie mówi:
- Przez kilka lat obiecywała spłatę pożyczki: najpierw w kilku ratach, potem – po 10 tysięcy miesięcznie. Godziłem się na wszystkie propozycje, ponieważ wydawało mi się, że łączy nas przyjacielska relacja, więc chciałem iść jej na rękę. Ale pieniędzy nie było. Magda jak to Magda, zaczęła mnie unikać. Było jasne, że z własnej woli nie odda mi długu – skomentował Ziemski.

Gessler się nie przyznaje

Magda Gessler miała na pewno wiele okazji, aby spłacić dług, ale tego nie zrobiła. Jej prawnik twierdzi jednak, iż cały ten dług, jaki posiadała u Ziemca, został spłacony, a cała sprawa dotyczy błędów popełnionych przy wysyłaniu pieniędzy:
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
- Wszystkie pieniądze, o których mowa w postępowaniu sądowym, zostały spłacone. Sąd I Instancji uznał dowody wpłat na konto Pana Ziemskiego, natomiast Sąd II instancji stwierdził, że nie są one wystarczające, ponieważ pracownik, który dokonywał przelewów na konto Pana Ziemskiego w imieniu Magdy, robił to często pod niewłaściwymi tytułami, najczęściej na spółkę jego żony, a nie bezpośrednio na pana Ziemskiego. I to stało się przyczyną niejasności. Jednak cała kwota została spłacona! Co więcej, Pan Wojciech Ziemski nie wspomina, że ma dług względem Magdy Gessler i to stwierdzony prawomocnym wyrokiem sądu, na kwotę zbliżoną do kwoty spłaconej przez Magdy Gessler pożyczki. Magda Gessler po ogłoszeniu wyroku złożyła oświadczenie o potrąceniu - mówi prawnik.
Czy Magda Gessler ma problemy finansowe? Wszystko zależy od wyroku sądu. Jeżeli przyzna on rację Ziemcowi, to restauratorka będzie musiała spłacić dług razem z odsetkami i pokryć koszty sądowe, a to na pewno bardzo ją zaboli.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Agnieszka Chylińska: Sklep to jej drugi biznes, znajdziesz w nim cuda!
  2. Tabloidy oszalały! Wszyscy mówią o tym, co zrobiła Agata Duda na święta
  3. Oto święta według Lewandowskiej. Duże zaskoczenie
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News