"Larze jest przykro". Smutne wydarzenia w rodzinie Gesslerów

"Larze jest przykro". Smutne wydarzenia w rodzinie Gesslerów Źródło: screen/youtube/ przeAmbitniPL

Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką, która przez ostatnich kilka lat odniosła ogromny telewizyjny sukces. Kojarzą ją wszyscy Polacy - prowadzi kilka programów oraz ma własną sieć restauracji. Sukces zawodowy to jednak nie wszystko - okazuje się, że w rodzinie Gesslerów nie dzieje się dobrze. 

Magda Gessler jest równie barwną, co kontrowersyjną postacią polskiej telewizji. Zasłynęła jako surowa prowadząca programu "Kuchenne Rewolucje", w którym bardzo często dochodzi do rzucania talerzami i garnkami, co z kolei uwielbiają widzowie. Znana jest ze swojego ciętego języka, barwnych ripost i porywczego charakteru, do tej pory jednak zawsze z wielką czułością wypowiadała się w mediach na temat swojej rodziny i przyjaciół. Chętnie mówiła o wzajemnym wsparciu i miłości, teraz na jaw jednak wyszło coś, co zdecydowanie burzy ten sielankowy obraz.

Magda Gessler szokuje swoją decyzją. Tego nie spodziewał się nikt

Nie od dziś wiadomo, że córka Magdy Gessler - Lara wciąż próbuje wywalczyć swój własny program w telewizji TVN. Dziewczyna wdała się w matkę, również uważana jest za autorytet kulinarny, jednak negocjacje wciąż nie przynoszą efektów, co z pewnością jest niebywale frustrujące, biorąc pod uwagę ciągłą obecność w mediach jej mamy. Teraz na jaw wyszło także, że trwają przygotowania do programu przyrodniego brata Lary - Tadeusza Müllera, co bardzo poruszyło kobietę. - Okazało się, że to matka stoi za tym pomysłem programu Tadeusza. Larze jest przykro, że nie otrzymała takiego samego wsparcia, choć mama wie o jej ambicjach. Dziwi się też Tadeuszowi, że nagle zamarzył o karierze medialnej, bo zawsze powtarzał, że show-biznes go nie interesuje - zdradził znajomy rozżalonej Lary. Jak na razie Lara Gessler zadowolić się musi jedynie występem w programie "Ameryka Express", gdzie występowała w duecie z Piotrem Sałatą, nikogo chyba jednak nie dziwi jej żal.

Kim jest Tadeusz Müller?

Mężczyzna jest synem restauratorki z pierwszego małżeństwa z dziennikarzem niemieckiego "Der Spiegel" - Volkhartem Müllerem. W swoim środowisku uważany jest za niezwykle kreatywnego i aktywnego biznesmena, jednak jak do tej pory nie był specjalnie znany w polskich mediach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Tadeusz Müller – mój syn, nie chce przyznawać się do Gessler, żeby działać na własną rękę i mieć własne sukcesy - wypowiedziała się o nim niedawno Magda Gessler. Jak się okazuje, mężczyzna również sporo wspólnego ma z branżą restauracyjną. Kilka lat temu głośno zrobiło się o nim za sprawą założenia pierwszej w Polsce restauracji hiszpańskiej - Tapas Bar. Związany był również z dwoma prestiżowymi lokalami w Warszawie - Aioli i Banja Luka. Właśnie jemu miejsca te zawdzięczają unikalny design i menu.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. BESTIALSTWO! BEZBRONNE ZWIERZAKI KATOWANE W CYRKU, KILKADZIESIĄT CIOSÓW W 2 MINUTY
  2. Znaki zodiaku kobiet, z którymi faceci boją się związać
  3. Gwiazdor DDTVN poddał się intymnemu badaniu na wizji! Widzowie w szoku
  4. Gwiazda Polsatu przeżywa prywatny „dramat”. Fani są wściekli
  5. Fani zrozpaczeni, wskazują winną. „ZABIJASZ Selenę!”
Następny artykuł