Córka Gessler schudła aż 14 kilogramów przez straszną chorobę. Bardzo smutne wyznanie

Córka Gessler schudła aż 14 kilogramów przez straszną chorobę. Bardzo smutne wyznanie Źródło: instagram.com

Magda Gessler przypatrywała się dramatowi swojej bliskiej latami. Córka prowadzącej "Kuchennych Rewolucji" postanowiła opowiedzieć o przerażającej chorobie, która pozbawiła ją 14 kilogramów wagi. Wyznanie gwiazdy jest po prostu wstrząsające.

Magda Gessler wielokrotnie zabierała głos w sprawie sposobów żywienia i swojej wagi. Na przestrzeni lat, restauratorka starała się promować dobrą kuchnię, która nie byłaby dużym obciążeniem dla organizmu. Mimo że część fanów zarzucało jej niedbanie o siebie i zaniedbywanie stanu własnego ciała, to gwiazda TVN odpowiadała im zawsze na złośliwe komentarze, a niekiedy starała się zrzucić trochę kilo. Mało kto wie o tym, że córka gwiazdy cierpiała na poważne zaburzenia odżywienia, przez które schudła około 14 kilogramów. Nowe fakty w sprawie stanu zdrowia córki restauratorki mogą rzucić kompletnie inne spojrzenie na jej zwyczaje żywieniowe.

Magda Gessler skrywała chorobę przed światem

W wywiadzie z serwisem "Party" gwiazda wyznała, że cierpiała na zaburzenia w postaci ortoreksji. Choroba, która jest zaliczana jako jedna z najpoważniejszych dysfunkcji odżywiania, sprawiła, że restauratorka schudła o całe 14 kilogramów w zastraszającym wręcz tempie.

- Nie chodziło o obsesję bycia szczupłą, ja po prostu ustaliłam sama z sobą, że będę jadła tak zdrowo, jak się tylko da, zostanę ekspertką od zdrowego żywienia na swój własny użytek. Zaczęłam eliminować z diety kolejne rzeczy. Kiedy miałam zjeść coś kiepskiego, pytałam sama siebie: czy coś się stanie, jeśli tego nie zjem? Odpowiedź brzmiała: oczywiście, że nie – opowiadała Lara Gessler

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choroba całkowicie zawładnęła Larą Gessler

Gessler, jak wiele osób chorych na ortoreksję nie zdawała sobie sprawy, że coś dzieje się nie tak z jej organizmem. Przez cały czas utrzymywała, że to, co robi, jest przejawem zadbania o siebie.

– To dawało mi poczucie kontroli, a ta dyscyplina nakręcała wszystkie dziedziny życia. Przygotowywałam się wtedy do matury, w związku z tym zaczęłam się bardzo dużo uczyć – mówi córka znanej restauratorki.

Niknąca z tygodnia na tydzień waga bardzo zaniepokoiła za to Magdę Gessler, która okazała swojej najbliższej zrozumienie i niezwłoczną pomoc w uporaniu się z dolegliwościami.

– Wszystko było dobrze do momentu, kiedy okazało się, że schudłam aż 14 kilogramów. Zaburzenia odżywiania zauważyła moja mama, która zapytała, czy nie powinnyśmy udać się do psychologa. Byłam zmęczona komentarzami, że jestem za chuda. Powiedziałam, że nie chcę pomocy, żeby dali mi trochę czasu, to sama sobie z tym poradzę. I tak się stało – opowiada Gessler.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

Źródło: Plotek.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News