Subtelny policzek wymierzony w Kaczyńskiego? Kontrowersje po wpisie Magdy Gessler

Subtelny policzek wymierzony w Kaczyńskiego? Kontrowersje po wpisie Magdy Gessler Źródło: Fot. TVN

Magda Gessler to jedna z najbardziej niepokornych osobistości wśród polskich celebrytów. Kobieta nie bawi się w subtelności, a gdy coś jej się nie podoba, mówi o tym głośno i bez ogródek. W ostatnim czasie kobieta zmieniła jednak swoją taktykę - jej ostatni wpis na Instagramie to niezwykle subtelny, aczkolwiek dosadny pstryczek skierowany prosto w nos Jarosława Kaczyńskiego.

Magda Gessler nigdy nie miała problemu z tym, żeby wytknąć komuś jego błąd. Boleśnie przekonała się o tym Weronika Rosati, która pod zdjęciami swojej córeczki musiała czytać nieprzyjemne komentarze. Jak się okazuje, w stosunku do władz restauratorka jest jednak nieco łagodniejsza.

Magda Gessler sprzeciwia się PiS-owi

Gospodyni Kuchennych Rewolucji przebywa obecnie na wakacjach. W otoczeniu natury, morza oraz najbliższych osób nabiera sił do dalszej pracy, czym chętnie chwali się na Instagramie. Do swojego ostatniego zdjęcia restauratorka dodała jednak mocno zastanawiający, a zarazem dobitny podpis. Pisze, że osobiście woli polować na widoki. - Poranek... to ukochany moment dnia, kiedy jeszcze wszyscy śpią... ja poluje na piękne widoki... potem kawa i reszta - napisała restauratorka. Co zaskakuje, w tych słowach wiele osób dopatrzyło się ukrytego przekazu dotyczącego odstrzału dzików, który obecnie ma miejsce w Polsce. Chociaż pomysł Prawa i Sprawiedliwości poparła nawet sama Komisja Europejska, to wiele osób wciąż doszukuje się w tym procederze znamion brutalnego i niczym nie uargumentowanego mordu. Wpis Magdy Gessler został uznany za kolejny policzek skierowany ku Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Polskie gwiazdy buntują się przeciwko władzy

W obronie dzików stanęły również inne sławy, w tym Kinga Rusin. Kobieta zaapelowała do internautów, aby ci zapchali skrzynkę mailową Mateusza Morawieckiego. Oznajmiła również, że żąda, aby minister Kowalczyk podał się do dymisji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - NIEEEEEEEEE!!!!!!! NIE MOŻEMY DOPUŚCIĆ DO WYMORDOWANIA WSZYSTKICH DZIKÓW W POLSCE!!! Rzeź 210 000 (!!!) dzików oznacza u nas koniec tego gatunku! Zalejmy naszym veto skrzynkę mailową premiera Morawieckiego! (...) Z ministrem środowiska już nie chcemy rozmawiać bo to właśnie on, minister Kowalczyk, jednym podpisem skazał na ZAGŁADĘ CAŁĄ populację polskich dzików!!! Żądamy za to jego dymisji! - napisała dziennikarka na swoim profilu na Instagramie. Inną osobą broniącą leśnych zwierząt jest Maja Ostaszewska. Aktorka również mocno zaangażowała się w walkę z najnowszym pomysłem rządu. - Kochani wielka mobilizacja!!!!!!!! Proszę odpisujcie tę petycję!!!! Minister Środowiska jednym podpisem skazuje na zagładę niemalże całą populację dzików!!! Do końca lutego odstrzelonych ma być 210 000 z 229 000 żyjących w naszym kraju. W tym młode, ciężarne lochy oraz osobniki żyjące w Parkach Narodowych. Decyzji tej, wyjątkowo sprzeciwiają się sami myśliwi. Jeśli dojdzie do odstrzału tak gigantycznej ilości dzików, oznaczać będzie to KONIEC TEGO GATUNKU W POLSCE!!!!! - brzmiał jej wpis na Facebooku.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wyciekła treść wstrząsającego listu śp. Diany do Elżbiety II. Brytyjczycy zamarli
  2. NASA tuszuje nadciągający koniec świata? Media publiczne rozprzestrzeniają zdumiewające informacje
  3. Widok grobu Andrzeja Leppera rozrywa serce! Polityk nie żyje przez establishment III RP?
  4. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
  5. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News