To koniec Kuchennych Rewolucji?! Gessler ma poważne problemy
Marcin Owczarek - 4 Grudnia 2018

To koniec Kuchennych Rewolucji?! Gessler ma poważne problemy

Magda Gessler ma naprawdę poważne kłopoty. Złe chwile z przeszłości właśnie ją dopadły i będzie musiała się zmierzyć z nimi osobiście. Czy to może oznaczać koniec jej ukochanego programu "Kuchenne Rewolucje"?

Magda Gessler to znana nam wszystkim restauratorka. Niestety, jak donoszą media - ma ona poważne kłopoty i toczy ciężkie boje ze swoim dawnym przyjacielem. Błędy przeszłości dopadły ją i teraz wszystko wisi na włosku. Czy może to oznaczać koniec "Kuchennych Rewolucji", czy to tylko chwilowe problemy gwiazdy TVN?Restauratorka od wielu lat prowadzi swój własny biznes, który często firmuje swoim nazwiskiem. Jej restauracje są jednymi z najlepszych w Polsce. Prowadzi również program, w którym to pomaga innym rozwijać swoje kulinarne biznesy i pokazuje, jak stawiać pierwsze kroki w drodze do wielkiej restauratorskiej sławy. Sielanka może się jednak szybko skończyć. Magda Gessler właśnie przegrała sądową batalię ze swoim dawnym przyjacielem Wojciechem Ziemskim. Zapożyczyła się u niego na bardzo dużą kwotę, gdy miała ciężki czas, a gdy przyszło do spłaty, migała się od niej. Odsetki narosły i sprawa trafiła na wokandę. Jak dowiedziało się "Twoje Imperium" początkowo Gessler miała spłacić kwotę 310 tysięcy. Sprawa toczyła się latami i odsetki bardzo szybko rosły. Teraz restauratorka musi zapłacić aż 700 tysięcy złotych. Ziemski pytany, dlaczego wszedł na drogę sądową, odpowiedział tak: - Przez kilka lat obiecywała spłatę pożyczki: najpierw w kilku ratach, potem – po 10 tysięcy miesięcznie. Godziłem się na wszystkie propozycje, ponieważ wydawało mi się, że łączy nas przyjacielska relacja, więc chciałem iść jej na rękę. Ale pieniędzy nie było. Magda jak to Magda, zaczęła mnie unikać. Było jasne, że z własnej woli nie odda mi długu - mówi "Twojemu Imperium" Wojciech Ziemski. Przez wiele lat Magda Gessler dorobiła się całkiem pokaźnego majątku. Restauracje oraz program przynoszą jej całkiem spory dochód. Ta jednak zawsze znajdowała wymówki: - Zawsze znajdowała wymówkę (...). Zawsze był powód, by mnie zbyć. W pewnym momencie powiedziałem wyraźnie: najpierw spłać pożyczkę, a potem żyj sobie jak królowa - mówił Ziemski.

Magda Gessler widzi to wszystko inaczej

Gessler oraz jej prawnik mają zupełnie inne zdanie na ten temat. Twierdzą, że restauratorka spłaciła swój dług, a pieniądze przez błędy osób trzecich nie docierały na konto Ziemskiego:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
- Wszystkie pieniądze, o których mowa w postępowaniu sądowym, zostały spłacone. Sąd I Instancji uznał dowody wpłat na konto Pana Ziemskiego, natomiast Sąd II instancji stwierdził, że nie są one wystarczające, ponieważ pracownik, który dokonywał przelewów na konto Pana Ziemskiego w imieniu Magdy, robił to często pod niewłaściwymi tytułami, najczęściej na spółkę jego żony, a nie bezpośrednio na pana Ziemskiego. I to stało się przyczyną niejasności. Jednak cała kwota została spłacona! Co więcej, Pan Wojciech Ziemski nie wspomina, że ma dług względem Magdy Gessler i to stwierdzony prawomocnym wyrokiem sądu, na kwotę zbliżoną do kwoty spłaconej przez Magdy Gessler pożyczki. Magda Gessler po ogłoszeniu wyroku złożyła oświadczenie o potrąceniu - powiedział Plejadzie prawnik Magdy Gessler. Wyrok jest prawomocny i Magda Gessler powinna zapłacić pieniądze. Czy to może oznaczać, że skończy się program "Kuchenne Rewolucje"? Restauratorka być może nie będzie miała czasu i ochoty na pracę w TVN. Również stacja może nie chcieć współpracować po takiej aferze z gwiazdą. Wszystko okaże się w najbliższym czasie, nie wiadomo jeszcze, jak spór się skończy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kogel-Mogel 3 zwali was z nóg! Niewiarygodne
  2. Zatrzymano matkę martwego noworodka. W jej domu znaleziono coś bardziej makabrycznego
  3. BOMBA! Legenda W. Brytanii zawitała do Polski i powiedziała to Morawieckiemu w twarz
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
Małgorzata SochaGwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News