Magda Gessler
Fot. Netflix
Wiadomości Pikio - 24 Grudnia 2018

Wyszło na jaw, jaką teściową jest Magda Gessler. Aż trudno uwierzyć

Magda Gessler uchodzi za osobę, która nie uznaje kompromisów. Restauratorka nie boi wygłaszać się swoich opinii ani poglądów, nawet, jeśli nie są one zbyt pochlebne. Ten obraz kobiety tyczy się jednak jej zawodowej strony, którą mamy przyjemność oglądać na telewizyjnym ekranie. A jaka jest prywatnie? Będziecie w szoku!

Magda Gessler nie ma lekkiego charakteru. Bardzo łatwo ją zdenerwować, a zdenerwowana potrafi sięgać po radykalne środki. Widzieliśmy ją już w wersji choleryka tłukącego talerze, widzieliśmy też obrzucanie ludzi jedzeniem. Czy to przekłada się na to, jaką jest teściową jest Magda? Mamy komentarz samej zainteresowanej.

Magda Gessler zmienną jest. 50 twarzy restauratorki

Jak się okazuje, królowa polskiej gastronomi nie jest taka groźna, jak mogłoby się to niektórym wydawać. Kobieta ma zadziorny charakter oraz smykałkę do rozstawiania ludzi po kątach, jednak nie jest to coś, co przenosi na prywatny grunt. Jako teściowa pokornieje oraz nie zabiera głosu, jeśli nie jest proszona o radę. O swojej nowej roli wypowiedziała się sama, kiedy podczas jednego z wywiadów zapytano ją, jaką jest teściową. - Raczej taką, która nie wtrąca się do niczego. W sprawach ich związków nigdy nie wydaję negatywnych opinii, a przede wszystkim nigdy nie wydaję opinii niepytana o zdanie - oceniła siebie Magda Gessler. Fani gwiazdy TVN są w prawdziwym szoku. Wydawało się im, że jeśli w telewizji restauratorka zawsze gra pierwsze skrzypce, to w życiu prywatnym również musi być w centrum uwagi. - Magdzie nie odzywa się niepytana o zdanie? A to ci nowość, nigdy bym nie powiedział. Może tylko się na taką kreuje, no bo co ma powiedzieć, że tyra swojego zięcia? hehe - napisał jeden z internautów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej

Magda Gessler nie jest nadgorliwą matką

Jak się okazuje, celebrytka ma jeszcze inne oblicze jako matka. Jest wrażliwa, troskliwa, a przy tym wszystkim zachowuje rozsądek. Dziś nie może już sobie pozwolić na nadgorliwość, przed którą od zawsze wzbraniały się jej dzieci. - W Dzieciństwie, aby czuć się artystką, wycinałam sobie coś z gazety, przyklejałam, malowałam i to dawało mi radość. I takiego sposobu myślenia nauczyłam moje dzieci. Dla mnie ważniejsze jest być, a nie mieć. Może dlatego moje dzieci potrafią doceniać piękno, za które nie trzeba płacić? (...) Czasem się o nich martwię, bo pragnę, by ich życie rozwijało się jak najpiękniej. Jednak nie wolno mi już być matką nadgorliwą. Co więcej, nigdy mi na to nie pozwalali - wyjawiła Magda.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Quebonafide z dziewczyną: Razem wyglądają po prostu cudownie!
  2. Poseł obozu PiS atakuje ateistów przed świętami! „Gdybyśmy wszyscy byli wierzący…”
  3. Nowe wiadomości po katastrofie w czeskiej kopalni. Wydobyto ciała ofiar
  4. Kiedy Liszowska podała policjantom prawo jazdy, zdębieli. Po prostu nie mogli w to uwierzyć
  5. Ludzie tratują się w sklepach i zachowują jak zwierzęta. Dramat w supermarketach
  6. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News