Najlepsze zdjęcia z Instagrama Magdy Gessler. Jest na co popatrzeć!

Najlepsze zdjęcia z Instagrama Magdy Gessler. Jest na co popatrzeć! Źródło: youtube.com/ Biznes Misja

Magda Gessler Instagram oraz Facebook traktuje oryginalnie, to właśnie tam najczęściej diwa TVN-u kontaktuje się ze swoimi fanami. Poprzez oglądanie fotografii z codzienności restauratorki i czytanie ciekawych, czasem śmiesznych opisów, możemy poznać ją bliżej. Poniżej przedstawimy najlepsze zdjęcia, obok których nie można przejść obojętnie.

Magda Gessler Instagram, restauratorka również uległa modzie na komunikowanie się z ludźmi poprzez social media. Tak jak inne gwiazdy wrzuca do sieci najróżniejsze zdjęcia. Część z nich przedstawia jej życie prywatne, podróże, pracę, inne zaś inspiracje kulinarne.

Restauratorka, które prowadzi program "Kuchenne rewolucje", zawsze jest oryginalna w tym, co robi. Również prowadzone przez nią konta w mediach społecznościowych odbiegają nieco od wyidealizowanych Instagramów czy Facebooków celebrytów. Magda Gessler chce dzielić się z obserwatorami swoją codziennością, bez retuszu i sztucznych poz. Zdecydowanie przełamuje dzisiejsze schematy, co oczywiście doceniają jej fani. Na Instagramie obserwuje ją ponad 700 tys. osób.

 - Tu na Insta bawię się moim wizerunkiem... dzielę się z wami tym, co kocham... jestem sobą... bez cenzury, piaru... Mam to zmienić? Na gładki, kontrolowany, manipulowany Insta... Prowadzony przez kogoś, kto nie pozwala na brak perfekcji - napisała pod jednym ze swoich zdjęć.

Magda Gessler - Instagram i jego użytkownicy szaleją za każdym zdjęciem restauratorki

Na monitorach telewizorów praktycznie zawsze widzimy ją w perfekcyjnym wydaniu - fikuśny strój, pełen makijaż i burza blond loków. W mediach społecznościowych możemy poznać jej bardziej naturalny wizerunek. Co oczywiście niezmiennie podoba się jej obserwatorom. Magda Gessler pokazuje, że świat, który widzimy w telewizji, nie jest prawdziwy, więc nie musimy do niego dążyć. A wizerunek, który tworzą gwiazdy, nie zawsze jest idealny.

 - Właśnie za to Panią kochamy, Pani Magdo - piszą internauci.

Czego możemy spodziewać się na jej profilu? Całej Magdy Gessler - ekspresyjnej, spontanicznej kobiety, która cieszy się z życia i bierze je garściami.

Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych zdjęć z profilu restauratorki:

  1. Ewelina Lisowska - wzrost. Gwiazda jest malutka
  2. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  3. Grażyna Wolszczak: Mąż aktorki zmarł nagle lata temu, syn to jego odbicie
  4. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  5. Emilia Krakowska: Wiek aktorki zaskakuje, nie wygląda na swoje lata
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News