Magda Gessler
Fot. Masterchef
Wiadomości Pikio - 26 Listopada 2018

Miasto oskarża Gessler o kłamstwo? Ujawniło kulisy ogólnopolskiego skandalu

Magda Gessler jest twarzą kilkudziesięciu restauracji w całej Polsce. Niektóre są jej własnością, inne są tylko sygnowane jej nazwiskiem, a jeszcze inne czerpią z udanej kuchennej rewolucji. Z takim dorobkiem restauratorka nie może pozwolić sobie na choćby najmniejszą wpadkę wizerunkową. Chociaż miała plany dotyczące otwarcia kolejnego lokalu, to musiała z nich zrezygnować. Powodem miał być rakotwórczy czynnik.

Nowa restauracja Magdy Gessler miała powstać na Śląsku, a konkretniej w Gliwicach. Niestety, po krótkim rozeznaniu jakiego dokonała Gessler, okazało się, że woda w tym rejonie jest trująca. Królowa polskich talerzy poinformowała, że na Śląsku z kranów płynie arsen, który jest bezpośrednią przyczyną wielu nowotworów. Celebrytka musiała zrezygnować ze swoich wstępnych planów.

Magda Gessler kontra wodociągi. Bitwa na słowa trwa

Magda Gessler publicznie oświadczyła, że woda w Gliwicach zawiera w swoim składzie arsen. Słowa te miały być wyjaśnieniem tego, dlaczego restauratorka nie zdecydowała się na otwarcie kolejnego lokalu. Przy okazji przestrzegła również niczego nieświadomych mieszkańców Śląska. – Nie otworzyłam restauracji w Gliwicach, bo oficjalnie powiedziano mi, że w wodzie jest arsen, więc cały Śląsk jest tym zatruty. Z kranu płynie tam trucizna. O tym się nie mówi, ale arsen, którego jest w nas coraz więcej, to przyczyna wielu nowotworów. Polecam też każdemu zbadać wodę, która leci u nas w kranie, żeby jej nieświadomie nie pić, bo może być skażona. Do spożycia najlepiej kupować wodę w butelkach, bo jest przebadana i nie zawiera szkodliwych substancji – oświadczyła wówczas celebrytka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
wyszynk_z_szynkaKuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!Czytaj dalej

Gliwickie wodociągi stanowczo zaprzeczają

Na oficjalnej stronie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Gliwicach pojawił się specjalny komunikat. PWiK informuje w nim, że doniesienia zawarte w Super Expressie są nieprawdziwe, a Magda Gessler nie ma racji. Przedsiębiorstwo stanowczo zaprzeczyło również temu, że w wodzie znajduje się arsen. Przekonuje, że na bieżąco przeprowadzane są wszelkie potrzebne badania. - W związku z nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi rzekomego skażenia arsenem gliwickiej wody, które ukazały się w dniu 23.11.2018r. na łamach gazety Super Express Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. kategorycznie dementujemy powyższe informacje. Jednocześnie informujemy, że woda dostarczana do mieszkańców Gliwic i ościennych gmin pochodzi z ujęć głębinowych pochodzenia triasowego, a w składzie chemicznym utworów geologicznych otaczających wody nie występuje naturalnie arsen. Potwierdzają to badania zarówno geologiczne oraz wód głębinowych wykonywane przez Instytut Geologiczny oraz Państwowy Zakład Higieny na nasze zlecenie (...) Wyniki badań są podawane do publicznej wiadomości. Gliwicka woda nie zawiera arsenu - brzmiało oświadczenieZOBACZ TAKŻE:
  1. Kraśko nie wiedział o co chodzi! Hołownia mocno zaskoczył w DDTVN
  2. Ani pękło serce! Robert skończył ten etap życia, inna dziewczyna zmienia wszystko
  3. Harry zostawił Meghan Markle! Wyczerpanie i groźny wirus przekreśliły wszystko
  4. Producenci Przyjaciółek dali ZAKAZ swojej największej gwieździe. O co tu chodzi?!
  5. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
Filip ChajzerTraumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News