Szczerość Magdy Gessler poraża. Jako 16-latka nie miała wyboru

Szczerość Magdy Gessler poraża. Jako 16-latka nie miała wyboru Źródło: fot.youtube.com/20m2

Magda Gessler szokuje. Restauratorka w ostatnim wystąpieniu podzieliła się bardzo istotnym szczegółem, dotyczącym swojego życia. Jaki sekret przed fanami skrywała gwiazda TVN?

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych i medialnych postaci stacji TVN. Prowadząca Kuchennych Rewolucji, która przez lata dała się poznać jako osoba, której nie brakuje odwagi, ostatnio podzieliła się intymnym szczegółem dotyczącym swojego życia, który do tej pory był skrywany ogromną tajemnicą. Co takiego zszokowało fanów ikony polskiego show-biznesu?

Magda Gessler wyznaje swój wielki sekret. Fani są w szoku

Jedna z ikon telewizji TVN wzięła ostatnimi czasy udział w ogólnopolskiej akcji profilaktycznej "Diagnostyka Jajnika", którą promuje. W trakcie konferencji otwierającej akcję gwiazda telewizji postanowiła opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z diagnostyką narządów rodnych. Okazuje się, że już od najmłodszych lat Gessler była zachęcana do regularnej profilaktyki i badań przez swoją mamę, która starała się dbać o bezpieczeństwo i zdrowie córki. Kobieta wyznała, że w trakcie pierwszych badań ginekologicznych w życiu była dziewicą, czym całkowicie zdziwiła zgromadzoną publikę, która nie spodziewała się aż tak szczerej deklaracji ze strony ikony telewizji. – Jak miałam 16 lat, mama na siłę zaciągnęła mnie do ginekologa, mimo że byłam dziewicą, panną, wszystko jedno, miałam być badana, miałam mieć cytologię. Byłam po prostu bardzo zadbanym dzieckiem. Wszystkie matki powinny w domach uczyć swoje córki i swoich synów, bo chłopcy też mają poważne problemy ze zdrowiem – zwierzyła się obecnym na konferencji restauratorka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ [view-gallery id=330233]

Restauratorka radzi w sprawie wychowania

Oprócz profilaktyki i regularnych badań, restauratorka zwróciła uwagę na odżywanie wśród najmłodszych Polaków i zaapelowała do rodziców, aby odnieśli się do jej apelu. Według kobiety, zdrowie i organizm człowieka kształtowany jest przez nawyki żywieniowe, które można zyskać już od najmłodszych lat życia. Gwiazda Kuchennych Rewolucji poprosiła obecnych na wykładzie rodziców o zaniechanie przyzwolenia na jedzenie typu fast-food, ograniczenie słodyczy, a także wstrzemięźliwość w jedzeniu tuż przed snem. – Od momentu, kiedy mamy dzieci, musimy je dobrze karmić, nie pozwalać na fast food, dawać słodycze raz w tygodniu. Wprowadzić dyscyplinę w jedzeniu. Nie można jeść wszystkiego byle gdzie i o każdej godzinie. Powinniśmy jeść mało, cztery razy dziennie, a po 20, jeśli niedługo będziemy iść spać, w ogóle nie jeść. - powiedziała zgromadzonemu tłumowi Magda GesslerZOBACZ TAKŻE:
  1. Ktoś zaatakował konto Wałęsy! Prezydent wskazał winnych
  2. Zdrowie Magdy Gessler jest zagrożone! Nie powinna nawet wychodzić z domu
  3. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
  4. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  5. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News