Magda Gessler: Gdynia - znajduje się tam jej topowa restauracja

Magda Gessler: Gdynia - znajduje się tam jej topowa restauracja Źródło: youtube.com/ Biznes Misja

Magda Gessler Gdynia może poszczycić się restauracją gwiazdy TVN-u. Jej progi goszczą wielu klientów, tych polskich, ale również i zagranicznych. Restauracja pęka w szwach, więc właścicielka zdecydowanie nie narzeka.

Magda Gessler Gdynia jest kolejnym miastem, które podbija gwiazda. Jak sama podkreślała, zdecydowała się na to miejsce, ponieważ chciała stworzyć coś wyjątkowego z darów, jakie przynosi morze.

Restauracja Santo Porto ma być inna od wszystkich, wyjątkowa w każdym calu. Lokal działa ponad rok i ma się świetnie, gości nie brakuje, wszyscy wychodzą najedzeni i w większości zadowoleni. To kolejny sukces słynnej restauratorki.

 - Otwieram rybną restaurację w Gdyni, gdyż jest tu najfantastyczniejszy port. Poza tym jest to też miasto o wysokiej kulturze, także majątkowej. Ludzi stąd stać na dobre życie i na dobre jedzenie. Co więcej, Kamienna Góra to szczególna lokalizacja. Mam tu przyjaciół i mam nadzieję, że to dla tego okręgu, ale też dla pozostałych z Państwa, będzie to miejsce, do którego można wreszcie zaprosić ludzi z całej Polski na prawdziwą rybę - mówiła podczas oficjalnego otwarcia.

Magda Gessler Gdynia również ma na swojej mapie lokal znanej  restauratorki

W Santo Porto nie znajdziemy mrożonej ryby z frytkami podgrzewanymi na starym oleju. Założeniem Magdy Gessler było stworzenie swoistego targu rybnego, gdzie goście sami mogą wybrać, co później znajdzie się na ich talerzach.

Przytulny charakter i liczne nawiązania do morskich klimatów stwarzają niepowtarzalną atmosferę. W aranżacji wnętrz maczała palce sama Magda Gessler, więc nie mogło być minimalistycznie i nudnie, tylko z przepychem - na bogato.

Restauratorka, jeszcze przed otwarciem lokalu zapewniała, że to rybna restauracja, jakiej w Polsce jeszcze nie było. Bardzo możliwe, bo to zupełnie nowa koncepcja, na którą w naszym kraju nikt nie miał odwagi się zdecydować. Jednak Magda Gessler może sobie pozwolić na więcej, w końcu gości do lokalu przyciąga samo jej nazwisko i renoma znawczyni kulinarnej.

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Natalia Szroeder - partner. Natalia kocha go na zabój!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News