Fani Magdy Gessler będą w ciężkim szoku. Kontrowersyjny polityk ujawnia, co łączy go z gwiazdą

Fani Magdy Gessler będą w ciężkim szoku. Kontrowersyjny polityk ujawnia, co łączy go z gwiazdą Źródło: screen/youtube/Business Misja

Magda Gessler jest jedną z najbardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu. Kobieta nie boi się zabierać głosu w najważniejszych sprawach oraz mówić przed kamerami wprost tego, co myśli. Teraz jednak na jej temat postanowił wypowiedzieć się kontrowersyjny polityk, a jego słowa na pewno zaskoczą wszystkich fanów. 

Magda Gessler jest najsłynniejszą polską restauratorką, której sławę przyniosła produkcja TVN "Kuchenne rewolucje". Kobieta stara się tam, często bardzo kontrowersyjnymi metodami, pomóc nierentownym restauracjom stać się popularnym lokalami ze świetną kuchnią. Celebrytka bardzo chętnie zabiera również głos w mediach, nie boi się komentować spraw bieżących, a ostatnio nawet sytuacji politycznej w naszym kraju. Teraz wypowiedzieć się o niej dla odmiany postanowił jeden z najgłośniejszych polskich polityków, a jego słowa będą szokiem dla tysięcy Polaków.

Magda Gessler: kontakty z polską polityką

Ryszard Kalisz jest politykiem, który uwielbia wzbudzać zainteresowanie mediów swoją osobą. Cieszy go stanie w blasku fleszy i przed kamerami, dlatego też często decyduje się na osobiste wyznania i dokładne opisy swoich związków z popularnymi postaciami polskiego show-biznesu. Tym razem postanowił zdradzić, co łączy go z najsłynniejszą polską restauratorką. - Ja Magdę Gessler to znam od naszego dzieciństwa. My się razem wychowaliśmy na Bielanach, a potem wielokrotnie mieliśmy takie bliskie kontakty towarzyskie i inne. Jako adwokat na przełomie lat 80. i 90. zakładałem niektóre jej przedsięwzięcia, także ja Magdę znam doskonale - opowiadał w rozmowie z "Pudelkiem". Dalej dodał także, że bardzo ceni celebrytkę. Mało tego - ujawnił także, że prywatnie Magda Gessler jest człowiekiem całkowicie innym, niż osoba, którą znamy z telewizji. Kalisz uważa ją za bardzo dobrą, serdeczną osobę. - Jest bardzo ciepła, fajna i życzliwa ludziom - chwalił kobietę. Z pewnością niewielu fanów przypuszczało, że Magda Gessler może mieć jakieś związki ze światem polskiej polityki. Warto jednak przypomnieć, że Gessler jest siostrą lewicowego aktywisty, Piotra Ikonowicza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ryszard Kalisz ostro o partii rządzącej

Na koniec Ryszard Kalisz został zapytany przez dziennikarza "Pudelka" czy uważa, że polski show-biznes przeplata się ze światem polityki. - Kiedyś w dużo większym stopniu się przeplatała. Teraz nie, bo politycy PiS są sztywni i drętwi. To co u nich może być? Z nich co najwyżej można się pośmiać. Natomiast ja uważam, że politycy muszą mieć dystans, bo wtedy dużo lepiej z tą polityką by było - stwierdził. Słowa te szokują, lecz z pewnością nikogo już nie dziwi fakt, że polityk jak zawsze przy okazji kontaktu z mediami, postanowił uderzyć w partię rządzącą. ZOBACZ TAKŻE: 
    1. Byłe dziewczyny Kuby Wojewódzkiego. Nie uwierzycie, komu zawrócił w głowie
    2. Gwiazda Ojca Mateusza nie wpuszcza nikogo do swojego domu! Tak traktuje gości
    3. Znaki zodiaku w których najłatwiej się zakochać. Potrafią zaczarować
    4. Znaki zodiaku, które są rozchwytywane przez pracodawców. Z nimi warto robić interesy!
    5. Była najsłodszą, dziecięcą gwiazdą M jak Miłość. Jako dorosła wrzuca do sieci śmiałe fotki
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News