Bez nazwy-1
screen/youtube/ TVN Foodie
Patryk Korzec - 17 Grudnia 2018

Masowy lincz na Magdzie Gessler! Fani są na nią wściekli

Magda Gessler jest zarazem jedną z najbardziej barwnych, jak i kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu i telewizji. Kobieta znana jest ze swoich głośnych wypowiedzi, w których nie boi się wyrażać wszystkiego, co myśli, jej ostatni wywiad jednak zaskoczył media a fanów doprowadził do szału. Aktualnie ma miejsce masowy lincz na gwieździe.

Magda Gessler jest najpopularniejszą restauratorką w naszym kraju - dzięki związaniu się z telewizją TVN oraz prowadzeniu programu "Kuchenne Rewolucje" stała się wzorem dla tysięcy kucharzy i kucharek, a z jej porad w tej kwestii korzystają miliony Polaków. Powszechnie wiadomo jednak, że kobieta jest postacią równie barwną, co kontrowersyjną - nie boi się w swoich wywiadach i rozmowach z mediami poruszać szokujących tematów, zawsze mówi też wszystko, co myśli. Z tego ostatniego powodu często ma kłopoty i zraża do siebie ludzi, jej ostatnia wypowiedź jednak przebiła wszystko. Magda Gessler przeraziła zarówno fanów, jak i media oraz obrońców zwierząt. Na jej profilach społecznościowych z kolei odbywa się prawdziwy lincz.

Magda Gessler wstrząsająco o karpiach

Magda Gessler bez wątpienia jest autorytetem w kwestiach kulinarnych oraz restauracyjnych i doskonale zna się na gotowaniu, niektóre swoje wypowiedzi jednak powinna poważnie przemyśleć. Jej ostatnie słowa wstrząsnęły fanami. - Karp jest bardzo zdrowy, kiedy się go głodzi. Karpia trzeba głodzić przez tydzień! Wtedy jest naprawdę czysty i zdrowy - powiedziała. Jak łatwo się domyślić, taka opinia natychmiast wywołała oburzenie u obrońców zwierząt, fanów oraz celebrytów, którzy w ostatnim czasie starają się odwieść Polaków od jedzenia tych ryb. - Kurczak czy wątróbki kury to tak, jakby ktoś pchał sobie prosto do buzi truciznę. Wątroba to jest filtr. Jak karmimy się nieodpowiednim jedzeniem, to tak, jakbyśmy sobie pchali szambo do ust. W kurczaku gromadzi się wszystko, co najgorsze, chyba że nie je przez tydzień, tak jak robi się z karpiem - dodała na koniec Magda Gessler. Natychmiast po ukazaniu się wywiadu, na profilach społecznościowych restauratorki pojawiła się fala hejtu skierowana w jej stronę. Komentarze wściekłych fanów są przepełnione i raczej nie nadają się do cytowania.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
wyszynk_z_szynkaKuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!Czytaj dalej

Polski show-biznes zadrżał po słowach Gessler

Z pewnością oprócz przerażonych widzów, wstrząśnięte będą również celebrytki, a zwłaszcza Maja Ostaszewska i Kinga Rusin, które bardzo aktywnie walczą w obronie karpi w okresie przedświątecznym. Pierwsza z kobiet przez wszystkie lata swojej kariery dała się poznać jako aktywistka angażująca się w wiele akcji, które jej zdaniem mogą poprawić nasze życie. Nawoływała już do oddania głosu w wyborach parlamentarnych, chodziła na czarne masze kobiet, walczyła o wolne sądy, a przed świętami okazało się, że jest również obrońcą zwierząt. Kobieta postanowiła stanąć murem przeciwko uśmiercaniu karpi, które Magda Gessler nie dość, że chce zjeść, to jeszcze tydzień przed tym bestialsko głodzić.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kożuchowska wygląda KOSZMARNIE! Organizm nie daje rady
  2. Dominika Gwit schudła? Fani nie mają wątpliwości!
  3. Oszalała?! BEZCZELNE pytanie dziennikarki DDTVN do gościa
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Jolanta RutowiczTVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News