Gessler niespodziewanie puściły nerwy. Odpowiedziała internautom, którzy ją obrażali

Gessler niespodziewanie puściły nerwy. Odpowiedziała internautom, którzy ją obrażali Źródło: Instagram - Magda Gessler

Magda Gessler nieoczekiwanie zwróciła się do internautów, którzy śledzą jej działania w mediach społecznościowych. Jej ostre słowa wywołały prawdziwą burzę. Restauratorka zwróciła się do hejterów, co nie zdarza jej się zbyt często.

Magda Gessler często wchodzi w interakcję ze swoimi fanami na Facebooku. Jej wszystkie wpisy zbierają bardzo wiele komentarzy, a znana restauratorka lubi odpowiadać na słowa internautów. Często wdaje się w dyskusje, jednak mimo to wciąż cieszy się wielką sympatią osób śledzących jej profil. Dzisiaj jednak nieoczekiwanie gwieździe telewizji puściły nerwy. Nikt nie spodziewał się tak ostrych słów z jej strony.

Celebrytka postanowiła zwrócić się bezpośrednio do osób, które wyraziły dzisiaj swoją złość wobec jej ostatniego wpisu. Najczęściej każda aktywność restauratorki w mediach społecznościowych spotyka się z pozytywnym odbiorem, jednak tym razem było zupełnie inaczej. Mało kto spodziewał się takich komentarzy pod którymkolwiek z wpisów Magdy Gessler, ale dziś emocje wzięły górę.

Magda Gessler odpowiada internautom, którzy ją obrażali

Dziś na profilu gwiazdy telewizji TVN na Facebooku pojawiła się reklama produktu, który jest firmowany jej nazwiskiem. Postanowiła ona przekazać informację o nowym daniu, które reklamuje. Z pewnością mogła liczyć w ten sposób na dodatkowy zarobek, jednak jej słowa podzieliły internautów. Pojawiły się głosy zawiedzionych internautów, którzy wyrażali swoje zdziwienie decyzją gwiazdy, która upiera się, że reklamowane przez nią jedzenie jest zdrowe.

- Masa jajowa, hydrolizat, cukier? Proszę nie żartować, że to jest dobry skład. Nie, dziękuję - pisze jedna z fanek Magdy Gessler.

- Najlepsze domowe, z paczki wszystko jest niedobre. Ja wiem, że Pani na opakowaniu, ale jakoś to się mija z celem Pani autorytetu - czytamy w kolejnym komentarzu.

Okazuje się więc, że komentującym nie spodobały się słowa restauratorki na temat jakości reklamowanego przez nią jedzeniaMagda Gessler postanowiła zareagować w niespotykany sposób.

Magda Gessler ostro o swoich produktach

- Jesteście tu przyjaciele, czy już was nie ma? Ufacie mi, czy w sekundę uderzacie we mnie i moje działania? Dzisiejsza wasza reakcja przerosła mnie... Ja mówie głośno od lat o zdrowej kuchni, pomagam i otwieram zablokowane umysły na nowe pomysły i smaki. Dziś, kiedy daję Wam produkt bez chemii! Taki pod którym się podpisuję, wy sugerujecie, że to dla kasy... Podłe, złe... Ja nie mówię, że paczkowane produkty są złe. Staram się właśnie odczarować wasze umysły i pokazać nowe rozwiązania. Żeby wasze życie było prostsze, żebyście na co dzień mogli jeść zdrowo ale szybko! - pisze Gessler na swoim Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mało kto spodziewał się tak zdecydowanej reakcji znanej restauratorki. Jej wpis tradycyjnie zebrał wiele polubień, a pod odpowiedzią pojawiło się znacznie mniej głosów niezadowolonych osób.

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Najbliższy człowiek papieża skazany za pedofilię. Polski duchowny: to prześladowanie
  4. Justyna właśnie znowu odpaliła petardę w kierunku Piotra Żyły. Publicznie pierze brudy kolejny raz
  5. Życie "księżniczki" Marty Kaczyńskiej nagle zamieniło się w bajkę. Tak drogo nie jada niemal nikt
  6. Julia Wieniawa przerywa milczenie i mówi o kolejnej "strasznej" chorobie. Znowu grubo przesadziła?

źródło: Facebook

Następny artykuł