Dresiarze rzucili się na Gessler z pięściami! Koszmarne sceny w Łodzi

Dresiarze rzucili się na Gessler z pięściami! Koszmarne sceny w Łodzi

Do szokującego zdarzenia doszło podczas nagrywania jednego z odcinków programu "Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler została zaatakowana przez dresiarzy. Wszystko działo się w Łodzi w pobliżu restauracji Włoszczyzna, w której rewolucję przeprowadzała restauratorka.

W środę późnym wieczorem w restauracji Włoszczyzna odbywała się końcowa kolacja pokazowa. Był to zatem sam koniec zdjęć do odcinka programu "Kuchenne Rewolicje". Magda Gessler nagrywała akurat scenę przed wejściem do lokalu, kiedy została zaatakowana. Niespodziewanie do restauratorki podbiegło dwóch mężczyzn w wieku ok. 35-40 lat. Rzucili się na nią z pięściami. Celebrytka nie została pobita tylko dzięki sprawnej interwencji jej ochroniarza, który natychmiast odepchnął napastników.

Magda Gessler zaatakowana

Sama Magda Gessler skryła się w pobliskiej bramie. Na miejsce natychmiast została wezwana policja, która rozpoczęła działania mające na celu ujęcie sprawców. Jeszcze tego samego wieczora udało się ich odnaleźć i zatrzymać. - Panowie byli mocno nietrzeźwi. Trafili na izbę wytrzeźwień - poinformowała Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi. Nie wiadomo, jakie były przyczyny napaści. Na chwilę obecną niemożliwe jest uzyskanie na ten temat informacji od agresorów.

"Kuchenne Rewolucje" w Łodzi

Restauracja Włoszczyzna w Łodzi w swojej ofercie miała dotąd głównie kuchnię włoską, a także polską. Można tam było zjeść na przykład: szparagi, risotto czy filet z kurczaka. Zlokalizowana jest przy prestiżowym łódzkim deptaku pod adresem Piotrkowska 16. To nie pierwsza łódzka restauracja, której pomaga Magda Gessler. Wcześniej rewolucje przeprowadzała już w Gorącej Kiełbasiarni, Pod Jabłonką, Montenegro i El Tora. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. TVN zmuszone zlikwidować Kuchenne Rewolucje?! "Koniec kariery Gessler"
  2. Kuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebie
  3. Koszmarne informacje w Dzień Dobry TVN. "Mam raka"
  4. Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady swojej mamy Ani Przybylskiej? Jest oficjalny komentarz
  5. Międzynarodowy dzień bez stanika. Dziś niecodzienne święto
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News