Magda Gessler to bez wątpienia najbarwniejsza postać w polskim show-biznesie, która nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Często publicznie posuwa się do oburzających zachowań, tym razem jednak jej dramatyczne słowa na pewno rozwścieczą wszystkich Polaków. 

Magda Gessler największą popularność zdobyła dzięki „Kuchennym rewolucjom„, w których dała się poznać jako osoba wyjątkowo głośna i bezkompromisowa. Jej współpraca z telewizją TVN sprawiła, że stała się jedną z najbardziej szanowanych i znanych polskich restauratorek, której przepisy i rady goszczą w niemalże każdym polskim domu.

Kobieta nie należy do postaci, które bez emocji podejmują rzeczowe i merytoryczne dyskusje przed kamerami. Magda Gessler zdecydowanie bardziej lubi rzucać garnkami, krzyczeć i tłuc talerze, nie powstrzymuje się również od kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem jednak jej dramatyczne słowa wywołały zadziwiającą reakcję fanów, którzy nie potrafili dłużej powstrzymywać emocji.

Internauci są wściekli. Wpis zalała lawina komentarzy

Przepiękny, romantyczny krajobraz zestawiony z brutalnością dzisiejszego świata oraz ludzi sprawił, że internauci nie byli w stanie powstrzymywać dalej swoich emocji. Otwarcie pisali o swoich odczuciach i wydaje się, że Magda Gessler poruszyła bardzo poważny problem, który złości w głębi duszy każdego z nas.

– Tak, to przerażające, że przyroda zawsze jest piękna i poruszająca, ale ludzie w ogóle tego nie zauważają! Skupiamy się tylko na nienawiści i niszczeniu drugiego człowieka! To jest przerażające i prawdziwe! – pisze zbulwersowana internautka.

– To jest chore, co ludzie robią! Nic nie doceniamy, a ciągle zatruwamy życie swoje i bliskich. W końcu musimy się opamiętać, bo inaczej to się naprawdę źle skończy! – twierdzi kolejna osoba.

– Albo my się opanujemy, albo to przyroda nas opanuje. Nie możemy bezustannie niszczyć środowiska, natury, a jednocześnie oczekiwać szczęśliwego życia! – podkreśla fan.

Magda Gessler pikio.pl
screen/youtube/Business Misja

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Niepokojące informacje nt. męża Kurdej-Szatan! Co teraz zrobi Basia?
  2. Wyjdą Wam oczy z orbit! Chodzi o Julię Wieniawę
  3. Nowotwór bierze się z popularnego jedzenia z Biedronki, Lidla i McDonalds? Przerażające doniesienia
  4. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
  5. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy

 

Magda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018