Ogromny dramat Magdy Gessler. Jej córka może zostać z niczym

Ogromny dramat Magdy Gessler. Jej córka może zostać z niczym Źródło: fot. commons.wikimedia.org

Magda Gessler ma poważne powody do niepokoju. Lara Gessler, córka najsłynniejszej restauratorki w Polsce, może stracić swój majątek. 

Tego nikt się nie spodziewał. Lara Gessler (30 lat) po bajkowym ślubie i trwającym niespełna 1,5 roku małżeństwie rozwodzi się ze swoim mężem Pawłem Ruczem. Doniesienia o kryzysie w związku młodych małżonków już nie raz pojawiały się w mediach, jednak teraz informacja jest pewna: to koniec sielanki w nowej rodzinie Lary Gessler. Lara i Paweł od pewnego czasu nie mieszkają już razem, a ostateczna decyzja o rozwodzie została podjęta pod koniec 2018 roku.

Lara była główną żywicielką rodziny

Rozpadem związku Lary martwi się również Magda Gessler. Z jakich przyczyn rozwodzi się jej córka? Znajomi pary przyznają, że Paweł i Lara pod wieloma względami nie pasowali do siebie. Ona - ambitna bizneswoman prowadząca swoją działalność i on - barman bez sprecyzowanej ścieżki kariery nie mogli stanowić zgranego duetu. Zakochanie i miłość odwróciły uwagę od tych różnic. Niestety, w końcu doszły one do głosu i zaowocowały poważnym kryzysem. Magda Gessler bardzo niepokoiła się tym, że jej córka była główną żywicielką rodziny.

Mąż Lary Gessler pod presją mediów

Media bardzo szybko dostrzegły kryzys w pożyciu małżeńskim młodej pary. Pierwszym symptomem był brak wspólnych zdjęć pary w mediach społecznościowych. Czarę goryczy przelała informacja o tym, że Lara Gessler wykluczyła swojego męża z udziału w programie "Ameryka Express", w którym wzięła udział wraz z przyjacielem Piotrem. Lara i Paweł mijali się. Powodem miały być brak czasu oraz nadmierna ilość obowiązków życiowego partnera. Każdy ruch pary był szeroko komentowany przez media, a Paweł Rucz nie przywykł do życia w blasku fleszy. Z całą pewnością funkcjonowanie w świecie show-biznesu wiązało się dla niego z bardzo dużym obciążeniem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler poważnie zaniepokojona o przyszłość córki

Samo rozstanie nie jest jednak tym, o co najbardziej martwi się Magda Gessler i jej rodzina. Lara była bardzo zakochana w swoim mężu i z tego powodu zrezygnowała z podpisania intercyzy. Istnieje więc ryzyko, że po rozwodzie córka restauratorki może stracić znaczną część swojego majątku, który przecież wypracowała bez udziału męża. Para nie komentuje swojego rozwodu, więc można przypuszczać, że odbędzie się on w kulturalny sposób i bez blasku fleszy. Deklaracje i przypuszczenia to jednak zbyt mało. Wciąż nie wiadomo, jak potoczą się losy majątku Lary Gessler. Magda Gessler od początku była przeciwna małżeństwu swojej córki. Być może nie podobał jej się fakt, że Lara funduje swojemu wybrankowi wycieczki i nie widzi poza nim świata? Inicjatorka "Kuchennych Rewolucji" ma za sobą dwa małżeństwa i kilka nieudanych związków. Nic więc dziwnego, że bardzo niepokoi się o przyszłość ukochanej córki. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Zarobki są po prostu gigantyczne
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Opadną wam szczęki
  3. Magda Gessler przewidziała rozstanie córki. Wiedziała więcej, niż ona
  4. Magda Gessler może się załamać. Media donoszą o tragedii jej córki
  5. Magda Gessler i tajemnice jej rodziny. Jej brat to znany polityk, a ojciec? Nie uwierzycie!
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News