Nie uwierzycie, czym zajmuje się syn Magdy Gessler. Pospadaliśmy z krzeseł, długo nie mówił kto jest jego mamą

Nie uwierzycie, czym zajmuje się syn Magdy Gessler. Pospadaliśmy z krzeseł, długo nie mówił kto jest jego mamą Źródło: instagram/magdagessler_official/

Magda Gessler może być dumna ze swojego syna, choć ten przez długi czas nie przyznawał się, że to właśnie znana restauratorka jest z nim spokrewniona. Nikt nie spodziewał się, że właśnie tym na co dzień zajmuje się mężczyzna.

Magda Gessler często wypowiada się na temat swoich dzieci. Mimo to, za każdym razem, gdy już zamieści coś w sieci na temat swoich potomków, mówi o nich w samych superlatywach i tylko zachwala ich swoim obserwatorów. Choć Lara Gessler jest coraz bardziej rozpoznawalna i media coraz chętniej się o niej rozpisują, jej brat zdaje się, żyć w cieniu rodzinnej sławy. Czym zajmuje się na co dzień?  

Magda Gessler powinna być dumna ze swojego syna

Tadeusz Müller ma obecnie 36 lat. Syn restauratorki właśnie stawia swoje pierwsze kroki w polskim show-biznesie i debiutuje w telewizji Food Network ze swoim własnym programem "Z gruntu zdrowo". Nie ma zatem żadnych wątpliwości, że zarówno syn, jak i córka, odziedziczyli po Magdzie zamiłowanie do kuchni.  

36-latek w swoim programie będzie przekazywał widzom wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Tadeusz opowie między innymi o wartościach odżywczych owoców, warzyw, strączków, orzechów czy zbóż. Sprzeda przydatne kuchenne triki, które sprawią, że gotowanie nie będzie dla nas katorgą a czystą przyjemnością. Syn restauratorki jest wielkim fanem i miłośnikiem zdrowego stylu życia i wykorzystywania w kuchni tych produktów, o których większość myślała, że są niemożliwe do zjedzenia. W programie "Z gruntu zdrowo" przedstawi zupełnie nową odsłonę wielu produktów oraz niekonwencjonalną metodę ich przyrządzenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tadeusz przez długi czas nie przyznawał się, że Magda Gessler to jego mama 

Mężczyzna otwarcie wyznał, że był taki czas, w którym nie chciał nikomu mówić, że ta słynna restauratorka to jego mama. 36-latek studiował psychologię, jednak mimo to otworzył własną restaurację. Teraz rusza ze swoim programem kulinarnym, który ma szansę odnieść prawdziwy sukces. Tadeusz wyznał, że nie chciał, by jego gastronomiczne osiągnięcia przypisywano jego mamie i co za tym idzie, aby większość osób twierdziła, że to właśnie Magda Gessler "załatwiła mu różnie dojścia" i kontakty, dzięki którym zaistniał w świecie gastronomi, a od niedawna w świecie medialnym. 

Okazuje się, że zanim 36-latek zajął się na poważnie dziedziną gastronomi, zajmował się wieloma innymi rzeczami - był nawet didżejem na weselach, studniówkach czy klubach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

Źródło: PLEJADA 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News