Odważne wyznanie córki Gessler. Mama może nie być zadowolona

Odważne wyznanie córki Gessler. Mama może nie być zadowolona

Magda Gessler być może nie będzie zadowolona z takiego obrotu spraw. Jej córka Lara, od roku mężatka, decyduje o życiu sama już od dawna. Jednak przyszłość, jaką sobie wymarzyła, może mocno zasmucić kuchenną rewolucjonistkę. Lara wyznała tabloidom coś, co może nie spodobać się jej matce.

Lara Gessler od roku jest żoną Pawła Pawłowskiego, za którym podobno nie przepada jej znana mama, Magda Gessler. Lara przyznała, że ich związek powstał z braku rozsądku, co nie brzmi zbyt dobrze dla troskliwej, opiekuńczej matki. Kolejna wiadomość jeszcze mocniej dotknie charakterną panią Magdę. Lara przyznała przed dziennikarzami, że... nie chce mieć dzieci!

Lara Gessler nie założy rodziny. Magda Gessler będzie zła?

Lara opowiadała portalom plotkarskim o swoim obecnym życiu i karierze, przede wszystkim o udziale w programie Ameryka Express. - Uważam, że ktokolwiek wchodzi do show biznesu, musi się głęboko zastanowić, czy naprawdę chce to zrobić. To brutalny świat, kropka. Liczy się głównie fasada. Kiedy schodzić z zasięgu kamer, nikogo nie obchodzisz. Trzeba być bardzo poukładanym wewnętrznie człowiekiem i mieć zabezpieczone swoje "ja" i swoje wartości, żeby się w pewnej chwili nie załamać w tym wszystkim. - podkreślała w rozmowie z dziennikarzami. Tabloidy szaleją jednak na punkcie innego pomysłu. Lara Gessler jest żoną od roku, a jednak wciąż nie słyszymy nic o potencjalnej ciąży. Dziennikarz nie bał się zadać tego pytania bezpośrednio - czy chciałaby mieć dziecko? - Już się z tego wyleczyłam. Jak byłam młodsza, to miałam taki pomysł, a teraz czuję, że fajnie mi się żyje - ujawnia. Nie lubię za bardzo planować i uważam, że co ma być to będzie. Teraz mi jest dobrze bez dzieci. - odpowiedziała bez wahania córka najbardziej znanej restauratorki w Polsce. Wyznanie Lary odebrane zostało jako odważne, ponieważ nadal na wielu kobietach wywierana jest społeczna presja na posiadanie potomstwa. Magda Gessler w ciążę zaszła tuż przed 30. Właśnie tyle lat ma teraz Lara, a odkładanie przez nią ciąży mogłoby się skończyć tragicznie dla pragnącej posiadać wnuki restauratorki. Lekarze twierdzą że najlepszy czas na pierwsze dziecko jest między 20, a 30 rokiem życia. Później ewentualna ciąża może skutkować nieuleczalnymi wadami płodu i problemami w utrzymaniu ciąży. Magda Gessler ma jeszcze dwójkę synów. Do tej pory żaden z nich nie zadeklarował, że chciałby mieć dziecko.

PRZECZYTAJ: Były mąż Kaczyńskiej przerwał milczenie! Nie do wiary, co powiedział o jej ślubie

PRZECZYTAJ: Internet nie wytrzymał! Dziewczyna Roznerskiego pobiła rekord żenady

PRZECZYTAJ: Przypalali psa papierosami i połamali łapy. To, co zrobił na koniec rozczula

Lara Gessler fot. Instagram / Lara Gessler Lara Gessler fot. Instagram / Lara Gessler Magda Gessler Lara Gessler fot. Instagram / Magda Gessler i Lara Gessler Magda Gessler fot. Instagram / Magda Gessler
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News