Magda Gessler bezsprzecznie jest jedną z najbardziej kolorowych, a zarazem kontrowersyjnych gwiazd TVN. Kobieta cieszy się ogromną popularnością, wzbudza jednak wiele skandali, tego jednak nie spodziewał się nikt. Restauratorka publicznie przyznała się do poważnej choroby, którą widać na jej twarzy. 

Magda Gessler jest najbardziej znaną i szanowaną polską restauratorką, która zarządza wieloma lokalami rozsianymi po całym kraju, występuje w kilku programach kulinarnych telewizji TVN oraz regularnie publikuje felietony i pisze książki. Wiele osób uważa ją za skandalistkę i osobę pozbawioną wszelkich skrupułów nawet przed kamerami. Jej to wcale nie przeszkadza i dalej skupia się na swojej pracy.

Oczywiście jako osoba tak popularna jest pod stałą obserwacją mediów, które uważnie śledzą nie tylko jej karierę zawodową i poczynania w show-biznesie, ale również życie prywatne czy wygląd. Niedawno pojawiło się wiele negatywnych komentarzy fanów odnośnie do twarzy kobiety, co przyczyniło się do jej szczerego wyznania – cierpi na bardzo poważną chorobę.

Magda Gessler poważnie chora

Najbardziej ceniona polska restauratorka często musi odpierać ataki internautów, którzy głośno oskarżają ją o ingerencję w swoją urodę oraz zarzucają z operacji plastycznych. Przez wiele lat Magda Gessler ignorowała takie komentarze lub je wyśmiewała, w końcu jednak nie wytrzymała i postanowiła wyznać całą prawdę.

– Mam paraliż nerwu trójdzielnego. Gdy się uśmiecham, to po prostu część twarzy jest nieregularna i nierówna. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbym coś robiła z twarzą. Ludzie myślą, że przyczyną jest jakieś sztuczne wypełnienie, a to po prostu skaza, z którą żyję. Naprawdę nie mam nic wypchanego! Mam więc taką twarz z powodu genów, ale też dlatego, że nie jestem najchudszą osobą na świecie. I ten tłuszczyk też robi swoje – wyznała w rozmowie z „Super Expressem”.

Internauci powątpiewają w chorobę Gessler

Wyznanie do zaskoczyło wiele osób, nikt tego się po Gessler nie spodziewał. Natychmiast jednak pojawiły się głosy, które bardzo wątpią w rzeczywistą przyczynę takiego stanu rzeczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

– No jak dla mnie to ściema, żeby dać jej spokój. Nie wierzę w żaden paraliż – wątpi internauta.

– Haha paraliż, dobre sobie. Jakieś operacje jej nie wyszły i teraz próbuje z siebie zrobić ofiarę. Byle media o niej gadały, na tym tylko jej zależy – dodaje kolejna osoba.

– Ja osobiście ją bardzo lubię, ale rzeczywiście wygląda paskudnie. Nawet jeśli to wynik choroby, internet to internet i musiała się liczyć z hejtem – podsumowuje fanka.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany gwiazdor TVN jest ciężko chory! Nie ma pieniędzy na leczenie
  2. Nie żyje aktor legendarnego serialu na TVP! Koszmarny dzień dla fanów
  3. Internauci wściekli na słynny sklep w Polsce! Zawyżają ceny przed Świętami?
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?

"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie

ŹRÓDŁOse.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.