MAGDA GESSLER3
fot.youtube.com/tvn
Mateusz Wysokiński - 19 Grudnia 2018

"Chyba jej sufit na łeb spadł". Nie uwierzycie, ile kosztuje 6 pierogów u Magdy Gessler

Magda Gessler przesadza z cenami? Restauratorka zaprezentowała właśnie kwoty, jakie będą obowiązywać w jej restauracjach w trakcie okresu świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się, że gwiazda telewizji TVN bardzo ceni swoją pracę. Opinie internautów na temat proponowanych przez prowadzącą cen tradycyjnych, świątecznych potraw są bezlitosne.

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych restauratorek w Polsce. Kobieta dzięki swojemu udziałowi w popularnym programie telewizji TVN "Kuchenne Rewolucje" od wielu lat może cieszyć się statutem gwiazdy i rangą kulinarnego autorytetu. Wiadomo także, że kobieta prowadzi jedne z bardziej ekskluzywnych restauracji w całej Polsce. Restauratorka zaprezentowała właśnie świąteczne menu każdej ze swoich knajp. Okazuje się, że ceny tradycyjnych potraw bożonarodzeniowych w miejscach prowadzonych przez ikonę TVN-u będą bardzo wysokie. Internauci i obserwatorzy zarzucają kobiecie chciwość. Czy słusznie?

Magda Gessler ceni swoje usługi

W najbardziej znanym przybytku gwiazdy Kuchennych Rewolucji, restauracji "U Fukiera", menu świąteczne będzie wyjątkowo drogie. Za 0,3 kg śledzia zapłacić musimy około 30 zł, pół kilo sałatki jarzynowej kosztować nas będzie 40 zł, litr barszczu czerwonego wyceniony został na 25 zł. Dla chętnych na bardziej ekskluzywne święta czeka także 20 sztuk uszek z grzybami za 50 zł oraz karp faszerowany po żydowsku (ćwierć kilo) za 30 zł. Ponadto pierogi z kapustą (6 sztuk) kosztują 40 zł, pół kilo bigosu 45 zł, zaś 0.2 l sosu tatarskiego z grzybami nabyć możemy za 20 zł. Takie ceny nie przypadły do gustu internautom, którzy postanowili wytknąć restauratorce wysokie ceny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej

Fani posądzają restauratorkę o hipokryzję

Tak wysokie ceny wzbudziły wielkie oburzenie wśród większości obserwatorów kariery kobiety. Fani wytykają kobiecie hipokryzję i przypominają jej własne słowa z prowadzonego przez nią programu. Przypomnijmy, że prowadząca Kuchennych Rewolucji często w niecenzuralnych słowach zwraca się do właścicieli przybytków, którzy chcą za wysokich jej zdaniem opłat za swoje usługi.   - Chyba jej sufit na łeb spadł - napisała jedna z oburzonych internautek Czy Magda Gessler zdecyduje się ustosunkować do zarzutów internautów i obniży ceny swoich potraw? Kobieta bez wątpienia cieszy się dużym autorytetem i uznaniem wśród wielu ekspertów i znawców kulinariów w całej Polsce, więc niewykluczone, że właśnie dlatego cena wydaje jej się adekwatna do ceny produktu. Gwiazda, która zazwyczaj jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, tym razem zdecydowała się zdystansować od fanów stawiających jej zarzuty.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Na Wspólnej w szoku i szale! Bestialstwo zwyrodnialca nie ma granic, KOSZMAR!
  2. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  3. Anna Przybylska: Ostanie zdjęcie tuż przed śmiercią pojawiło się w sieci
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News