Tłusty czwartek tuż tuż. Magda Gessler sprzedaje pączki w kosmicznych cenach!

Tłusty czwartek tuż tuż. Magda Gessler sprzedaje pączki w kosmicznych cenach! Źródło: Screen YouTube/TVN Foodie

Magda Gessler wpisuje się w panujące trendy i również będzie sprzedawać pyszne pączki. Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami, a z dnia na dzień te słodkości drożeją. Wszyscy chcą wiedzieć, za ile można dostać najlepsze pączki w Warszawie.

Magda Gessler zajmuje się nie tylko wytrawnymi potrawami w swoich restauracjach. Mało kto wie, że jej wypieki i przeróżne słodkości są równie zmyślne, co reszta potraw. Już niedługo doczekamy się wyjątkowego dnia, kiedy wszyscy będziemy mogli zajadać się pączkami do woli. Znana restauratorka i gwiazda "Kuchennych rewolucji" ma dla klientów specjalną ofertę.

Magda Gessler i cukiernia najlepsza w Warszawie

W cukierni "Słodki-Słony" zawsze jest sporo osób. To jest jeden z tych punktów na gastronomicznej mapie, który trzeba odwiedzić. Możemy tam dostać przeróżne torty, ciasta, babeczki i inne wypieki sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler. Za tym idzie również jakość, gdyż lokal uważany jest za jeden z najlepszych nie tylko w stolicy, ale i w całej Polsce. Również 28 lutego będzie on szczycił się najlepszymi słodkościami. W tłusty czwartek cukiernie przeżywają prawdziwe oblężenie, to najlepszy dzień dla nich na zarobek, a pączki drożeją wtedy o kilka złotych. To jednak nie zniechęca klientów do brania całej torby tłustych słodkości. A jak sytuacja wygląda w cukierni Magdy Gessler?

Drogie pączki nawet jak na stolicę

Za pączka od restauratorki będziemy musieli zapłacić aż 9 złotych. To dużo jak na standardy, nawet w stolicy. Przeciętnie w supermarkecie za tego typu słodkości zapłacimy od 1 do 2 zł, a w lepszych cukierniach ceny wahają się między 4 a 7 złotych. Za ceną często jednak idzie jakość. "Słodki-Słony" to numer 2 w Warszawie i Magda Gessler chce dać jak najwięcej przyjemności z jedzenia, ale za odpowiednią cenę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Niektórych klientów taka cena zraża. Wolą tańsze i sprawdzone cukiernie. Szczególną popularnością cieszy się ta przy ulicy Górczewskiej 15. Co roku stoją do niej ogromne tłumy, a przed laty podobno sam Józef Piłsudski posyłał po słodkości właśnie z tego lokalu. Już dawno zostali wyparci z podium, ale sentyment oraz dobry smak przyciąga klientów. Mimo wszystko w ramach ciekawostki na pewno warto przejść się do cukierni Magdy Gessler i spróbować jej pączków. Być może ktoś z was zakocha się w nich i nawet kosmiczna cena 9 złotych za sztukę nie zrazi was. Zdecydowanie warto spróbować chociaż jednego i wyrobić sobie samemu opinię o tym lokalu i ich wypiekach.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Lisowska przyznała, że „polepszyła” sobie urodę. Wiemy, którą część ciała
  2. Brodzik zagra w M jak miłość! Wiemy, jaką dostała rolę
  3. Młodzi ludzie najbardziej narażeni na nowotwór? Te badania nie pozostawiają wątpliwości
  4. Przyjaciel Karoliny Wajdy popełnił przerażające samobójstwo na jej oczach
  5. Jaka fryzura odmładza po 50? Inspiracje dla dojrzałych kobiet
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Wirtualna Polska Następny artykuł