Magda Gessler komentuje konflikt gwiazd. Opowiedziała się po jednej ze stron

Magda Gessler komentuje konflikt gwiazd. Opowiedziała się po jednej ze stron

Magda Gessler jako kolejna zabiera głos w sprawie awantury jaką rozpętały gwiazdy telewizji wokół kosmetyków testowanych na zwierzętach. Reklamowała je Małgorzata Rozenek-Majdan, a krytykę takich praktyk wyraziły Joanna Krupa i Kinga Rusin. Teraz dołącza do nich prowadząca Kuchennych Rewolucji.  

Magda Gessler wtrąciła swoje zdanie w spór między Rozenek-Majdan a Krupą i Rusin. Przypomnijmy, poszło o reklamowanie kosmetyków. Joanna Krupa wypomniała Rozenek-Majdan fakt, że realizowała kontrakt reklamowy dla firmy, która testowała kosmetyki na zwierzętach. Ta ostatnia tłumaczyła się potem, że o tym fakcie nie wiedziała. Do dyskusji dołączyła Kinga Rusin, deklarując, że nigdy nie odważyłaby się na udział w takiej reklamie. Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała zaczepnie, że Rusin promuje swoje kosmetyki właśnie na takiej prozwierzęcej postawie. Dziennikarka bez pardonu odpisała na swoim Instagramie, że Rozenek-Majdan uprawia hipokryzję i liczy w reklamach tylko na pieniądze.

Spór o kosmetyki - Magda Gessler zabiera głos

Do Kingi Rusin przyłącza się teraz Magda Gessler. Prowadząca "Kuchenne Rewolucje" dołączyła do dyskusji popierając argumenty podniesione wcześniej przez dziennikarkę. - Jesteś dzielna i twój temperament jest bezkompromisowy (...) Twoja postawa wobec świata może być tylko przykładem dla innych - cytuje Magdę Gessler jastrzabpost.pl. Dodajmy, że na tym nie koniec angażowania się znanych nazwisk w "awanturę o reklamowanie kosmetyków". Stronę Krupy i Rusin trzyma też aktorka Olga Frycz. Dała o tym do zrozumienia w mediach społecznościowych. Sprawa, wydająca się z początku błaha, wywołała lawinę komentarzy pod instagramowym postem Kingi Rusin. Sprawa na poważnie poruszyła gwiazdy polskiego show-biznesu, ale i zwykłych użytkowników. Póki co zdaje się, że opinia publiczna opowiada się po stronie Rusin i Krupy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Odwiedzili Magdę Gessler w domu. To było bardzo trudne
  2. Media: Justyna Żyła chce zniszczyć Magdę Gessler. Ujawniono jej plan
  3. Kinga Rusin zachwycona! Mokre buziaczki w DDTVN
  4. Był gwiazdą serialu TVN. Znany aktor pójdzie siedzieć?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News