Gessler wybuchła płaczem przed kamerami. "Nie wiem, jak dotrwałam do końca"

Gessler wybuchła płaczem przed kamerami. "Nie wiem, jak dotrwałam do końca" Źródło: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler w ostatnim odcinku programu "MasterChef" otrzymała niezwykłą niespodziankę. Na planie kulinarnego show pojawili się niezapowiedziani goście. Restauratorka nie wytrzymała i wybuchła płaczem.

Magda Gessler od wielu lat jest jedną z największych gwiazd w naszym kraju. Restauratorka jest uwielbiana przez miliony fanów za swoje poczucie humoru i ogromny dystans do samej siebie. We wczorajszym odcinku programu "MasteChef" na jurorkę czekała niesamowita niespodzianka. Restauratorka nie mogła powstrzymać łez wzruszenia. 

Magda Gessler zaskoczona przez bliskich

Gwiazda nawet przez chwilę nie pomyślała, jak ogromną niespodziankę zorganizują dla niej jej dzieci. Na samym początku odcinka druga jurorka programu, Ania Starmach zapowiedziała ogromną atrakcję. 

- Dzisiaj wielki dzień Magdy. Ja sobie nie wyobrażam tego dnia bez dwóch bardzo ważnych osób dla Was, ale też dla Magdy. Przywitajmy Larę i Tadeusza - zapowiedziała Starmach. 

Na planie "MasterChefa" pojawiła się jej córka Lara oraz syn Tadeusz. Restauratorka była w ogromnym szoku, a po chwili bardzo się rozczuliła i wzruszyła. Cała niespodzianka zrobiła na niej ogromne wrażenie. Wczorajszy odcinek programu był nagrywany w dniu urodzin jurorki i to właśnie z tej okazji dzieci Gessler odwiedziły ją w pracy. Razem z Larą i Tadeuszem restauratorka oceniała dania uczestników, które zostały zrobione z ulubionych składników Magdy Gessler. We wczorajszym odcinku "Masterchefa" skład jury był zatem pięcioosobowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jak ich zobaczyłam, myślałam, że umrę. Najbardziej mnie zaskoczyło, że wyglądali, jakby przyszli na jakiś ślub. Wyglądali po prostu zjawiskowo. Nigdy nie widziałam ich tak pięknych razem. Wow, no wow. Niesłychanie piękne zdarzenie. Najlepiej na świecie - mówiła wzruszona Gessler.

Kilka godzin po emisji programu restauratorka zamieściła wpis, w którym wspominała wzruszającą niespodziankę, zorganizowaną przez jej dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

- Nie wiem, jak dotrwałam do końca tego odcinka "Masterchefa", który oglądacie. Moje wzruszenie było tak mocne, moja duma tak silna, a niespodzianka tak bajkowa, że musiałam się powstrzymać całą siłą mojej woli, aby łzy nie ciekły mi ciurkiem. To największa nagroda, jaką może dostać mama. Zobaczcie sami, co przeżyłam i dlaczego tak się wzruszyłam. Ewie Leji i Grzegorzowi Kupcowi dziękuję najserdeczniej, jak mogę. To był celny strzał w moje serce - napisała Magda Gessler na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek 
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

źródło: Instagram

Następny artykuł