magda gessler
fot.youtube.com/tvn
Mateusz Wysokiński - 17 Grudnia 2018

Magda Gessler bez włosów sztucznych wygląda inaczej!

Magda Gessler bez włosów? Tysiące fanów popularnej restauratorki i gwiazdy TVN zastanawia się, czy złote i kręcone włosy kobiety są prawdziwe. Doszliśmy do informacji, które mogą zszokować nie tylko miłośników popularnej gwiazdy, ale także wszystkie osoby będące zainteresowanymi polskim show-biznesem.

Magda Gessler bez włosów? W internecie, jak też w gazetach plotkarskich od lat przewija się teoria, że złote, kręcone włosy Magdy Gessler nie są jej prawdziwymi. Prawda o fryzurze popularnej prowadzącej "Kuchennych Rewolucji" wyszła na jaw i dla wielu może okazać się szokująca.

Magda Gessler bez włosów

Wiele osób uważa, że Magda Gessler jest całkowicie łysa, a to, co widzimy w telewizji, jest tylko sprawnie wykonaną atrapą. Jak się okazuje, teoria ta nie jest podparta żadnym dowodem. Jednak prawdą jest, że część bujnej fryzury kobiety jest doczepiona.

Jak ma zrobione włosy Magda Gessler

Kobieta na plan "Kuchennych ewolucji: telewizji TVN, a także innych przedsięwzięć stacji ma doczepiane, a także zakręcane włosy. Okazuje się, że bujna grzywa restauratorki jest o wiele bardziej krótka, niż to, co jest prezentowane na ekranie telewizora. Magda Gessler co prawda jeszcze posiada własne włosy, ale są one przedłużane przez speców od wizażu stacji telewizyjnej.

Magda Gessler w krótkich włosach

Restauratorka bardzo stara się nie pokazywać bez swoich kręconych doczepek, jednak nie zawsze jej to wychodzi. Przykładów, w których kobieta ma krótkie włosy, jest jak na lekarstwo, ale jednak czasami na swoim Instagramie umieści zdjęcie, które przedstawia ją w basenie, czy innym miejscu, w którym doczepy mogłyby po prostu się rozpaść.

Magda Gessler proste włosy 2018

Może ciężko w to uwierzyć, ale gwiazda Kuchennych Rewolucji próbowała rozprostować swoje włosy, które przecież stały się jej symbolem rozpoznawczym. W 2018 roku na jaw wyszło skrywane przez restauratorkę zdjęcie prezentujące ją w nietypowej fryzurze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Fryzjer Magdy Gessler

Jedną z osób, która odpowiada za wizerunek Magdy Gessler, jest fryzjer Roman Woźniak. Mężczyzna współpracował z restauratorką na planie MasterChefa i na jego planie dbał o to, aby fryzura kobiety wytrwała trudy kręcenia programu.

Magda Gessler peruka

Pomimo tego, że portale plotkarskie, jak też portale internetowe często sugerowały, że włosy kobiety nie są prawdziwe, to teorie spiskowe o "Łysej Magdzie Gessler" są całkowicie nietrafione.

Czy Magda Gessler ma doczepiane włosy

Magda Gessler z doczepianych loków korzysta na pewno przy okazji kręcenia programów telewizyjnych. Nie wiemy, czy kobieta decyduje się na używanie ich także w życiu prywatnym. Wiemy jednak na pewno, że kobieta miała o wiele mniej włosów, kiedy była młodsza.Obrazy PikioObrazy Pikiomagda gessler bez włosów fot.instagram com.  ZOBACZ TAKŻE
  1. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  2. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest
  3. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym
  4. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość!
  5. Andrzej Grabowski schudł. Aktor uratował swoje życie w ostatnim momencie
RyżLidl ma się z czego tłumaczyć! Obrzydlistwa w produktach spożywczychCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News