Zdjęcie Gessler bez makijażu i loków podbija sieć. Długo nie zapomnicie tego widoku

Zdjęcie Gessler bez makijażu i loków podbija sieć. Długo nie zapomnicie tego widoku Źródło: Instagram/Magda Gessler Official

Magda Gessler lubi zaskakiwać swoich fanów. Jedno z jej zdjęć zrobionych podczas świątecznego posiłku wzbudziło ogromne emocje. Królowa TVN zrezygnowała z makijażu i charakterystycznej burzy loków.

Magda Gessler uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Programy, w których bierze udział, są pełne nieprzewidywalnych słów, gestów i emocji. Nie da się ukryć, że najsłynniejsza restauratorka w Polsce przywiązuje również dużą wagę do swojego wizerunku. Mocny makijaż, burza loków i różnobarwne stroje sprawiają, że jest on niezwykle oryginalny.

Królowa TVN ostatnio postanowiła zrezygnować ze stałych - jak się wydawało - elementów swojego wizerunku. Na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie zrobione podczas wielkanocnego posiłku w Kanadzie. Magda Gessler stara się jak najczęściej odwiedzać Toronto, gdzie mieszka i pracuje jej życiowy partner Waldemar Kozerawski. Fotografia okazała się ogromnym zaskoczeniem dla wielu osób.

Magda Gessler pozuje bez makijażu i burzy loków. Zdjęcie podbija sieć

Zmiana w wyglądzie jurorki programu Masterchef widoczna jest na pierwszy rzut oka. Gwiazda zrezygnowała ze swojego odważnego wizerunku: wyprostowała włosy i dała skórze odpocząć od mocnego makijażu. Magda Gessler bardzo rzadko jest widywana w takiej odsłonie.

Zdjęcie, na którym widać gwiazdę "Kuchennych rewolucji" w towarzystwie przystojnego pasierba, błyskawicznie podbiło sieć. Wiele osób przyznało, że bez makijażu i loków gwiazda TVN wygląda o wiele młodziej. Ten wizerunek znacznie odbiega od tego, który na co dzień oglądamy w popularnych programach. Tego widoku internauci z pewnością nie zapomną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tego widoku nie da się zapomnieć. Fani o nowym wizerunku Magdy Gessler

Na reakcję internautów Magda Gessler nie musiała długo czekać. Wielbiciele gwiazdy TVN jednogłośnie przyznawali, że w nowej odsłonie wygląda dużo młodziej. Niektórzy pomylili ją nawet z jej córką Larą. Przychylnych komentarzy nie brakowało.

- To Pani Magda czy jej młodsza siostra? - pytała jedna z internautek.

- Pani Magdo, bez tej burzy loków jakoś inaczej i młodziej. Może z okazji świąt zmieni pani fryzurę i zaprzyjaźni się z prostownicą? - doradzała fanka.

- Na tym zdjęciu z pasierbem naprawdę Gessler wygląda o niebo lepiej, niż na srebrnym ekranie - przyznała jedna z komentujących osób.

Nie ma wątpliwości, że fani na długo zapamiętają ten widok. Magda Gessler bez mocnego makijażu zrobiła w sieci prawdziwą furorę. 

Zdjęcie Magdy Gessler bez mocnego makijażu i burzy loków. Fotografia, którą można zobaczyć na oficjalnym profilu gwiazdy na Facebooku, podbija sieć:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

źródło: Plotek / Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News