Magda Gessler zaatakowana przez antyfankę. Gwiazda wpadła w szał

Magda Gessler zaatakowana przez antyfankę. Gwiazda wpadła w szał

Magda Gessler podobnie jak inne gwiazdy z show-biznesu musi borykać się niechcianymi komentarzami. Jeden z ostatnich wywołał u niej prawdziwy atak szału. Co doprowadziło restauratorkę do takiego stanu?

Magda Gessler dzięki prowadzeniu programu "Kuchenne Rewolucje" zyskała popularność również poza światem kulinarnym. Teraz zna ją niemal każdy, jednak taka popularność wiąże się z wieloma niedogodnościami. Jedną z nich zdecydowanie są komentarze, w których internauci potrafią być naprawdę bezlitośni.

Magda Gessler zaatakowana przez jedną z antyfanek

Z medycyny estetycznej korzysta wiele polskich gwiazd. Jednak wiele z nich wciąż ma problem do przyznania się tego oficjalnie. Magda Gessler pod jednym ze swoich zdjęć została oskarżona przez fankę o stosowanie nadmiernej ilości botoksu. Kobieta wytyka restauratorce, że widziała jej zdjęcia sprzed lat i wyraźnie widać różnicę. - Ile już pani botoksiku w buzię wpompowała? (...) Widziałam zdjęcia z lat wcześniejszych... - pisze internautka. Na odpowiedź Gessler nie trzeba było czekać długo. Jak się można domyśleć celebrytka nie była zadowolona ze słów, które przeczytała. Restauratorka stanowczo zaprzeczyła, że korzysta z tego typu usług. Dodała również, że blokuje ludzi zawistnych i głupich, jednak teraz najwidoczniej zrobiła wyjątek. - Zadziwia mnie pani. (...) Blokuję ludzi zarażonych zawiścią i głupich. Jest takie powiedzenie: »Albo d..a, albo twarz«. Do chudych nie należę, wybrałam twarz.... ku pani rozczarowaniu... nie mam czasu nawet na regularny masaż. A gdzie tu godziny na gabinety zmian? - odpowiedziała Magda Gessler. Nie jest to pierwszy tego typu zarzut skierowany w stronę Gessler i zapewne nie jest też ostatnim, ale widać, że restauratorce już powoli kończy się cierpliwość do osób atakujących ją. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Wiśniewski wodzirejem na wiejskiej imprezie! Jego nowe zajęcie wywołało burzę
  2. Legenda TVP wzięła ślub w wieku 84 lat! Żona młodsza o ćwierć wieku
  3. Ewa Farna wyleciała z pracy! To koniec popularnego programu z jej udziałem
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News