Magda Gessler, afera w Kuchennych Rewolucjach
Instagram/Magda Gessler
Wiadomości Pikio - 27 Kwietnia 2019

Restauratorka nabrała chwilówek na 450 tys. Widzom "Kuchennych Rewolucji" opadły szczęki

Magda Gessler pojawiła się w kolejnej restauracji, aby przeprowadzić "Kuchenne Rewolucje". To, co tam zastała, bardzo ją zaskoczyło. Właścicielka musiała brać pożyczki, aby utrzymać lokal.

Magda Gessler kontynuuje "Kuchenne Rewolucje". Najsłynniejsza restauratorka w Polsce planuje zawitać jeszcze do bardzo wielu lokali, aby dać im drugie życie. W ostatnim odcinku królowa TVN odwiedziła bar na warszawskim Tarchominie. Nie brakowało emocji i ostrej krytyki, które wprawiły widzów w osłupienie.

"Bar Tarchomin" prowadzony jest przez Kasię i Adriana. Mężczyzna od wielu lat pracuje w gastronomii, a kobieta pracowała jako kelnerka i projektantka mebli. Lokal, który miał specjalizować się przede wszystkim w kuchni włoskiej, przestał przynosić wymierne korzyści. Właściciele musieli uciekać się do radykalnych środków, aby go utrzymać.

TVNTVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strataCzytaj dalej

Magda Gessler odwiedziła restaurację na warszawskim Tarchominie. Jej właścicielka popadła w ogromne długi

Magda Gessler bardzo szybko zorientowała się, że właściciele restauracji mają bardzo poważne problemy finansowe. Kobieta przyznała się, że prowadzenie lokalu zaczęło przekraczać jej możliwości finansowe. Była zmuszona brać pożyczki, aby starczyło na czynsz i bieżące opłaty.

Właścicielka tonie w długach. Kobieta bardzo często brała tzw. "chwilówki" i w tej chwili jej dług urósł do 450 tysięcy złotych. Branie pożyczek było konieczne również dlatego, aby pracownicy mogli otrzymywać pensje na czas. Nic więc dziwnego, że kobieta nie potrafiła skupić się na rozwoju firmy i była skoncentrowana przede wszystkim na problemach finansowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

katarzyna dowborKatarzyna Dowbor urodziła córkę jako 40-latka. Tak teraz wygląda 20-letnia pociecha gwiazdy, oszałamiające zdjęciaCzytaj dalej

Fanom "Kuchennych Rewolucji" opadły szczęki. Właścicielka została doprowadzona do łez

Fani "Kuchennych Rewolucji" nie mogli narzekać na brak emocji. Magda Gessler nie miała zamiaru współczuć zadłużonej właścicielce. Co więcej, bardzo ostro ją krytykowała. Gwiazda TVN wytknęła właścicielce, że powiększyła usta:

- Nie rozumiem, co mówisz… To przez to, że niedawno zrobiłaś usta! Ja cię nie słyszę, bo jestem trochę przygłucha, a ty masz za duże usta. Wszystko wychodzi nie tak! - mówiła gwiazda "Kuchennych Rewolucji".

Magda Gessler zarzuciła Kasi, że za dużo wydaje na swoje potrzeby, zamiast uregulować zaciągnięte zobowiązania. Właścicielka została skrytykowana również za to, że nie wspiera partnera w prowadzeniu restauracji. Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, polały się łzy. Zrozpaczona właścicielka ma jednak nadzieję, że pod zmienionym szyldem - teraz restauracja nazywa się "Viva Ibiza" - restauracja zacznie w końcu przynosić oczekiwane korzyści.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. Brytyjskie tabloidy właśnie podały, że Meghan Markle urodzi już za kilka godzin!
  4. TVN podał przerażającą informację. Gigantyczny wzrost zachorowań na odrę, mowa o "stanie zagrożenia"
  5. TVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strata
  6. Tak wczoraj wyglądał grób Jana Pawła II. Niesamowity, wzruszający widok

robert janowskiW jakich filmach grał Robert Janowski? Czy porzucił aktorstwo na dobre?Czytaj dalej

źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News