Magda Gessler ostro komentuje decyzję Sekielskiego. "To straszny pomysł"

Magda Gessler ostro komentuje decyzję Sekielskiego. "To straszny pomysł" Źródło: youtube/tvn_style/

Magda Gessler nie była w stanie tego przemilczeć. Restauratorka ostro skomentowała decyzję Sekielskiego, która jej zdaniem jest jedną z najgorszych. Te słowa mogły go zaboleć.

Magda Gessler słynie ze swojej szczerości w każdej kwestii. Celebrytka za każdym razem jest niezwykle bezpośrednia, co niekiedy może zaboleć odbiorcę. Co więcej, restauratorka nie ma najmniejszego problemu z krytyką - zarówno tą kierowaną w jej stronę, jak i tą, którą sama głosi. Jej ostatnie słowa na temat operacji dziennikarza Sekielskiego mogły być dla niego bardzo krzywdzące.  

Magda Gessler ostro skomentowała decyzję Sekielskiego 

Nie jest tajemnicą, że Tomasz Sekielski jakiś czas temu poddał się operacji zmniejszenia żołądka, co było jego w pełni świadomą decyzją. Reżyser filmu "Tylko nie mów nikomu" postanowił uporać się z nadwagą i w miarę jak najszybszy sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Gessler podczas jednego z ostatnich wywiadów postanowiła nawiązać do sprawy i wypowiedzieć się na temat operacji żołądka. Restauratorka nie przebierała w słowach i ostro skrytykowała taki zabieg. 

- Nigdy w życiu nie zmniejszyłabym sobie żołądka, żeby schudnąć! To straszny pomysł. Życie nam daje stwórca, więc jeżeli chcemy być ładni, dbajmy o siebie od środka, dbajmy o naszą energię, o nasz mózg. Dbajmy też o naszą dietę. Poddanie się takiej operacji grozi śmiercią, a tym samym opuszczeniem najbliższych - powiedziała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Restauratorka boi się operacji 

Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" zdradziła, dlaczego w życiu nie zdecydowałaby się na operację zmniejszenia żołądka i jak się okazuje, na żadną inną, która miałaby wynikać z jej "fanaberii". Magda przyznała, że powodem są jej trzy porody, które odbyły się przez cesarskie cięcie. Zabiegi odcisnęły na niej ogromne piętno, dlatego celebrytka nie poddałaby się operacji tylko w przypadku, gdyby miała uratować jej życie. 

- Trzy razy rodziłam i trzy razy byłam na granicy śmierci, bo miałam cesarkę - zdradziła.

Dzisiaj grzeje: 1. Jak wygląda intercyza Agnieszki Woźniak-Starak. Wiadomo, co dostałaby w przypadku rozwodu

2. Znamy budżet na 2020. Emerycie, taką dostaniesz emeryturę

Co więcej, Gessler jest świadoma, że sama ma kilka kilogramów więcej. Zdradza jednak, że nie ma zamiaru iść na skróty i zmniejszać żołądka, by schudnąć. Jest zdecydowaną tradycjonalistką i do odpowiedniej figury ma zamiar dojść tylko ciężką pracą. Magda wyznaje, że odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to klucz do sukcesu, a ona sama zdecydowała się na taniec, który jej we wszystkim pomaga. 

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Ujawniono INTERCYZĘ Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków! Wiadomo, co gwiazda dostałaby po rozwodzie. Kwoty zwalają z nóg 
  3. Narzeczony na oczach niedowierzającego tłumu powiedział pannie młodej 5 słów. Upadła na ziemię, gdy je usłyszała
  4. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości
  5. Premier ogłosił stan alarmowy ALFA na terenie całej Rzeczpospolitej


Źródło: pudelek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News