Nieoczekiwane wieści o partnerze Lary Gessler. Jej mama może być poważnie zmartwiona?

Nieoczekiwane wieści o partnerze Lary Gessler. Jej mama może być poważnie zmartwiona? Źródło: youtube/Telemagazyn

Magda Gessler, znana i ukochana restauratorka prowadząca programy o gotowaniu, dowiedziała się ostatnio niespodziewanych rzeczy na temat nowego partnera swojej córki. Czy jako matka ma powody do zmartwień?

Magda Gessler jako matka obserwuje teraz nową relację, jaka tworzy się pomiędzy jej córką, Larą, a znanym prawnikiem. Mężczyzna ostatnio wypowiadał się na temat małżeństw. Możliwe, że mama Lary nie będzie już tańczyła na jej weselu.

Nowy partner Lary Gessler o małżeństwie

- Nie oceniam, czy to dobrze, czy niedobrze, że ludzie biorą śluby. Skoro tak się dzieje, to oznacza, że jest na to miejsce w naszym teraźniejszym świecie. Ale w pracy prawnika i na własnej skórze miałem okazję wyspecjalizować się w temacie ślubów - powiedział nowy partner Lary.

Pracując jako prawnik ma obraz tego, jak wygląda małżeństwo w dzisiejszych czasach. Doskonale rozumie w jak wielu przypadkach kończą się one rozwodami, które nie zawsze są łatwym orzechem do zgryzienia. Na własnej skórze mógł też się o tym przekonać, rozwodząc się ze swoją żoną, gwiazdą serialu "Na wspólnej". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie odwracam się od duchowości, przeciwnie. Nasza relacja, oprócz wymiaru fizycznego, ma przede wszystkim charakter metafizyczny -powiedział ukochany Lary Gessler. 

Magda Gessler ma powody do zmartwień?

- Jest nieograniczona ilość możliwości i konfiguracji, w jakich dwoje ludzi może być razem. Ja jestem raczej zwolennikiem rzymskich małżeństw - dodał. 

Na czym polega rzymskie małżeństwo? To postawa przypominająca bycie mężem i żoną, ale bez formalności.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobieta

Czyżby znaczyło to tyle, że Magda Gessler nie wyda córki za mąż? Wypowiedź nowego partnera Lary wskazuje na to, że nie spieszno mu do kolejnego ślubu. Możliwe, że rozwijająca się relacja pary zmieni jego punkt widzenia i jednak zrozumie, że chce spędzić z Larą całe życie, zawierając przy tym związek małżeński. 

>> Szalona promocja. Kup płytę Viki Gabor za 12,99 z darmowym odbiorem, trzeba się pospieszyć zanim zniknie <<

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: pomponik

Następny artykuł