Kosmiczne ceny w restauracji Magdy Gessler przy tym, to jak kupowanie gumy Turbo. Podliczono, ile trzeba zapłacić Annie Lewandowskiej za ziemniaki

Kosmiczne ceny w restauracji Magdy Gessler przy tym, to jak kupowanie gumy Turbo. Podliczono, ile trzeba zapłacić Annie Lewandowskiej za ziemniaki Źródło: youtube.com/viva

Magda Gessler znana jest z tego, że ceny w jej restauracjach i punktach gastronomicznych mogą wystraszyć co poniektóre portfele. Kwoty jakich żąda za swoje dania i wyroby prowadząca "Kuchennych Rewolucji" to jednak nic w porównaniu do tego, ile za ziemniaki chce Anna Lewandowska. Taka cena byłaby dobra wyłącznie, gdyby kartofle były wykonane ze złota.

Magda Gessler wielokrotnie szokowała swoich klientów cenami, które znajdowały się w menu należących do niej restauracji. O ile gwiazda TVN rzeczywiście czasami przesadza, to jej propozycje cenowe są zupełnie racjonalne w porównaniu do tego, co proponuje Anna Lewandowska. Żona kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski wprost zadziwia wycenami swoich produktów. Za kilogram ziemniaków u niej, możemy zrobić zakupy na dwa tygodnie.

Magda Gessler tańsza niż Lewandowska. Oszałamiające ceny ziemniaków

Trenerka personalna, która od pewnego czasu lansuje i firmuje markę "Food by Ann" jest zdania, że za prażynki ziemniaczane firmowane jej nazwiskiem trzeba zapłacić 4 złote za 15 gramów ziemniaków. Drobna kalkulacja pokazuje więc, że za kilogram przekąsek stworzonych na recepturze Anny Lewandowskiej trzeba zapłacić 266 złotych.

Ta cena, wynosząca dla niektórych 10% miesięcznej wypłaty może całkowicie odstraszać. Przekąska, która nie jest nawet pełnowartościowym ziemniakiem, dla wielu będzie równowartością zakupów na dwa tygodnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci szydzą z cen Lewandowskiej

O ile same przekąski są stworzone raczej dla zamożnej części społeczeństwa, o tyle internauci i tak widzą dużą przesadę w zachowaniu Lewandowskiej i uważają, że biznes Lewandowskiej jest skrojony wyłącznie na potrzeby osób, które albo są rozkochane w jej popularności, albo już naprawdę nie mają pomysłu na bardziej racjonalne wydawanie zarobionych środków.

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie

2. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach

- Przekąska dla snobów, a Lewandowska - no cóż, wykorzystuje to. Nie ma co mieć do niej pretensji. Już kiedyś mówiło się na targowiskach: "przyjdzie głupi to kupi" - napisała jedna z internautek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Waloryzacja emerytur jednak będzie. Podano spodziewany poziom WZROSTU świadczeń
  2. Były mąż Marty Kaczyńskiej zaatakował Andrzeja Dudę. To koniec, już nic nie będzie takie samo
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł