Magda Gessler opracowała specjalną dietę, na której chudnie się nawet 15 kilogramów. Rewelacja, nie trzeba głodować!

Magda Gessler opracowała specjalną dietę, na której chudnie się nawet 15 kilogramów. Rewelacja, nie trzeba głodować! Źródło: Instagram/@magdagessler_official

Magda Gessler postanowiła się zmienić i udało jej się to z zaskakującym efektem. Jej nowa dieta może stać się bardzo popularna. Daje szybkie, spektakularne efekty i nie wymaga za wielu poświęceń. Odkryto sekret słynnej restauratorki.

Magda Gessler jest znana z tego, że lubi dobrze zjeść. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" i "MasterChefa" zdecydowanie nie jest osobą, która chciałaby zrezygnować z dobrze przygotowanego posiłku. Jakim cudem więc udało jej się zrzucić aż 15 kilogramów? Fani podziwiają jej zaskakującą metamorfozę i zastanawiają się, co mają zrobić, żeby naśladować słynną restauratorkę, która ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego jadłospisu.

Magda Gessler wykluczyła ze swojej diety kilka składników, ale poza tym je to, na co ma ochotę

Gwiazda postanowiła odzyskać formę nie tylko dla swojego męża, ale przede wszystkim dla siebie. Szybko wskazała składniki, które najbardziej utrudniały jej zrzucenie zbędnych kilogramów. Z jadłospisu momentalnie wykreśliła alkohol i większość pieczywa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler w rozmowie z mediami przyznaje, że nie była w stanie zrezygnować w stu procentach z pieczywa. Żeby zaspokoić swój głód na śniadanie restauratorka spożywa skórkę od chleba grubo posmarowaną masłem, biały ser, pomidora, kawę i sok pomarańczowy. To jedyny raz, kiedy w ciągu dnia pozwala sobie na odstępstwo od wymogów diety.

Resztę posiłków przeznacza na wartościowe, odżywcze składniki. Spożywa bardzo duże ilości warzyw, w tym pomidorów, cebuli, bakłażanów i ogórków. Żeby nie zatęsknić za tłuszczem i nie dać się potem skusić na niezdrową przekąskę, wszystko skrapia oliwą.

Jednak najważniejszym i nieco zaskakującym elementem diety Magdy Gessler jest to, że - jak przyznała - nie przepada ona za alkoholem i nigdy nie była pijana. Z pewnością nie jest to bez znaczenia dla jej wyglądu i figury. Jak wiadomo, alkohol negatywnie wpływa zarówno na cerę, jak i na wagę. Nie chodzi tu tylko o niezdrowe zakąski, którymi nieraz "doprawia się" alkoholową ucztę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł nagle, miał tylko 50 lat
2. Prawdziwe problemy synowej Zenka Martyniuka dopiero się zaczynają. Daniel udowadnia, na co go stać

Magda Gessler na swojej diecie straciła już 15 kilogramów. Widać to na zdjęciach publikowanych przez gwiazdę na Instagramie. Wszyscy odchudzający mogą teraz pójść w jej ślady i bez zbędnych wyrzeczeń dążyć do wymarzonej sylwetki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rossmann bardzo podpadł swoim klientkom. Horrendalne ceny za dostawę
  2. NAGIE zdjęcia gwiazdy Polsatu! To będzie prawdziwy skandal [ZDJĘCIA]
  3. Goście na ich ślubie nie byli na to gotowi. Gdy panna młoda weszła do kościoła, ich oczom ukazał się niespodziewany widok
  4. 45-letni mężczyzna rzucił się pod pociąg. Na rękach trzymał 5-letnią córkę
  5. Już niedługo blisko milion emerytów i rencistów dostanie duże, dodatkowe pieniądze. Wiadomo komu i ile się należy

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł