Magda Gessler ostrzega tysiące Polaków pracujących w popularnym zawodzie. "To początek śmierci"

Magda Gessler ostrzega tysiące Polaków pracujących w popularnym zawodzie. "To początek śmierci" Źródło: Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler ma niewątpliwie spore doświadczone w swojej branży. Od wielu lat pracuje jako restauratorka i wyrobiła sobie w tym zawodzie niemałą renomę. Postanowiła więc sięgnąć do swojego doświadczenia i dać radę innym pracownikom.

Magda Gessler wielką popularność zdobyła dzięki "Kuchennym Rewolucjom". Dzięki hitowemu show TVN, więcej osób usłyszało o restauratorce, która swoje lokale ma w całej Polsce. Ostatnio udzieliła wywiadu redakcji Pomponika, w którym powiedziała gdzie nie poleca podejmować pracy.

Magda Gessler ostrzega. Lepiej się w tym miejscu nie zatrudniać

Znana restauratorka otwarcie skrytykowała pracę w korporacji. Jeszcze w 2016 roku przez korporacje przewinęło się 5 milionów Polaków, a z roku na rok ta liczba rośnie. Okazało się, że dla Magdy Gessler praca w tak zwanym "korpo" to najgorszy możliwy wybór dla pracownika.

- Zaciągnąć kredyt, siedzieć przed komputerem, pracować w korporacji to początek śmierci każdego z nas. Radzę inaczej myśleć, bo jest to pewnego rodzaju uzależnienie. Ma się kredyt, nie można myśleć tego, co się chce, bo jak się to powie, to można stracić pracę. Jak straci się pracę, to jest się nikim - przestrzegała Magda Gessler.

Restauratorka daje rady tym, którzy będą podejmować pracę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że 66-latka ma również rady dla tych, którzy nie widzą alternatywy poza pracą w korporacji. Stwierdziła, że najlepszym pomysłem dla każdego byłoby założenie własnego biznesu. Niewątpliwie takie podejście napędziłoby polską gospodarkę, choć gdyby każdy miał własną firmę - to kto by w nich pracował? Mimo to restauratorka chce promować przedsiębiorczość - sama w końcu jest właścicielką sieci restauracji.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł nagle, miał tylko 50 lat
2. Wiadomości o nagłej śmierci obiegają właśnie media. Nie żyje jeden z największych gwiazdorów programów kulinarnych

- Korporacja zabija kreatywność i rozleniwia. Jeśli jesteśmy sami sobie szefem, to osiągamy bardzo wysokie wyniki i czerpiemy większą przyjemność z pracy - stwierdziła z pełnym przekonaniem znana restauratorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rossmann bardzo podpadł swoim klientkom. Horrendalne ceny za dostawę
  2. NAGIE zdjęcia gwiazdy Polsatu! To będzie prawdziwy skandal [ZDJĘCIA]
  3. Popularne produkty, których nie wolno dawać swojemu kotu. Może nawet umrzeć
  4. Smutne informacje dla Katarzyny Dowbor. Niestety chodzi o jej program "Nasz nowy dom"
  5. Pies zniknął bez śladu. Miesiąc później kolejny zwierzak tych samych właścicieli zaczął się dziwnie zachowywać i dotarli do strasznej prawdy 

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News