Akcja mobilizacja. Wielki apel Magdy Gessler do fanów i ich rodzin

Akcja mobilizacja. Wielki apel Magdy Gessler do fanów i ich rodzin Źródło: Facebook/Magda Gessler

Magda Gessler znowu zwróciła się do swoich fanów z pewną prośbą. Celebrytka słynie z tego, że lubi wchodzić w interakcje ze swoimi wielbicielami. Tym razem zorganizowała wielką akcję mobilizującą wszystkich.

Magda Gessler w ciągu ostatnich kilku lat swojej kariery zdołała zgromadzić wokół siebie silną grupę oddanych fanów. Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" emitowanego w telewizji TVN, złapała kontakt z ludźmi szczególnie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem zwróciła się do swoich wielbicieli z ogromną prośbą. 

Magda Gessler wystosowała apel do fanów i ich rodzin

Magda Gessler urzekła wszystkich swoim poczuciem humoru i dystansem do siebie. Jej zabawne, luźne wpisy są chętnie czytane i komentowane przez internautów. Fani nieustannie wdają się w dyskusję z celebrytką na różne tematy na łamach mediów społecznościowych.

Restauratorka zdecydowała się zachęcić swoich fanów do wzięcia udziału w pewnej akcji. Internauci odpowiedzieli z wielkim entuzjazmem na słowa Magdy Gessler. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Akcja mobilizacja 

Magda Gessler poprosiła swoich fanów, żeby jak najliczniej zareagowali na jej post. Zaapelowała o dzielenie się miłością i udostępnianie serduszek. Do postu dołączone było zdjęcie przestawiające górę instagramowych serduszek. Było to nawiązanie do jej słynnego Zakonu Miłości, jak nazywa swoich wiernych fanów. 

- Kocham serduszka od Zakonu Miłości. Proszę o więcej - napisała gwiazda TVN

Na reakcję ludzi nie trzeba było długo czekać. Wpis natychmiast spotkał się z wielka mobilizacją fanów restauratorki. Posypały się internetowe serduszka i komentarze. Część osób prosiła o legendarne besos albo wyznawała Magdzie Gessler miłość. 

- Pobijmy rekord, Namówcie całą rodzinę, sąsiadów, znajomych,... Kogo się da. Uda się. Proszę o gorące serca i udostępnianie. Jesteście mega - zachęcała w kolejnym poście Magda Gessler. 

Wpis gwiazdy "Kuchennych rewolucji" wywołał ponad 3 tysiące komentarzy. Nie wiadomo do końca czemu miała służyć ta wielka mobilizacja fanów i jaki był cel restauratorki, ale z pewnością będzie usatysfakcjonowana z tak ogromnej aktywności internautów. Najprawdopodobniej chodziło po prostu o bezinteresowne dzielenie się miłością - Magda Gessler lubi przypominać fanom, że empatia i szacunek do drugiego człowieka są ważne. 

Źródło: Facebook/Magda Gessler

ZOBACZ TAKŻE

  1. Legendarny aktor ma raka KRTANI! Kochany przez fanów artysta schudł do 40 kg i oddycha przez rurkę tracheotomijną
  2. Ekstrawaganckie zachowanie Grażyny Torbickiej. Diwa nawet sama nie pakuje siatek z zakupami do samochodu, ma od tego człowieka
  3. Córka Marty Kaczyńskiej zamieściła w sieci pożegnalny wpis. Co się dzieje z nastolatką?!
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Patomorfolodzy aż 5 godzin badali ciało Dawidka. Ich ustalenia są zatrważające, tak dokładnie zabił go tata
  6. Komendant Główny odkrywa w TVN nowe informacje ws. Dawidka. Serce rozpada się na milion kawałków
  7. Będą wyższe emerytury, ale trudno uwierzyć dla kogo. Wielu z was będzie wściekłych

Źródło: Facebook/Magda Gessler

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu