Oceniła bistro Magdy Gessler i skrytykowała wszystko od wodnistego rosołu po niedobre napoje. Najgorsze jednak wcale nie było jedzenie

Oceniła bistro Magdy Gessler i skrytykowała wszystko od wodnistego rosołu po niedobre napoje. Najgorsze jednak wcale nie było jedzenie Źródło: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler jakiś czas temu otworzyła swoje bistro w Londynie. Jedna z klientek lokalu myślała, że przeżyje tam wspaniałe, kulinarne doznania, jednak tak się nie stało. Kobieta skrytykowała dosłownie wszystko, począwszy od rosołu, aż po niesmaczne napoje. Jednak to nie było najgorsze.

Magda Gessler jest doskonale znana Polakom. Słynna restauratorka ma wielu fanów w całym kraju i jest niekwestionowanym autorytetem kulinarnym. Gwiazda TVN jest również właścicielką kilku wykwintnych restauracji. Jedną z nich White Goose Bistro. Lokal znajduje się poza granicami Polski, bowiem można wybrać się do niego w Londynie. Jedna z klientek restauracji w ostrych słowach skrytykowała bistro znanej restauratorki. Kobiecie nie smakował nawet rosół, a to nie jedzenie okazało się najgorsze.

Magda Gessler postanowiła podbić Wielką Brytanię

Gwiazda TVN postanowiła nie ograniczać się jedynie do polskiego rynku gastronomicznego i stwierdziła, że otworzenie restauracji w Wielkiej Brytanii będzie strzałem w dziesiątkę. White Goose Bistro serwuje polską, tradycyjną kuchnię i cieszy się dużą popularnością. Jako ambasadorka kanału Food Network, Magda Gessler zabrała ze sobą nawet ekipę telewizyjną na otwarcie swojego bistro. Po kilku miesiącach pojawiły się jednak ostre słowa krytyki lokalu znanej restauratorki.

Klientka narzekała na wszystko

Pewna kobieta zainspirowana pochlebnymi opiniami lokalu postanowiła wybrać się do White Goose Bistro i przekonać się, jak smakują potrawy Magdy Gessler. Oczekiwania klientki były ogromne, ale niestety przeżyła ogromne rozczarowanie. Całą sytuację opisała w Internecie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Rozczarowanie przez wielkie R. Wystrój ujdzie, chociaż bardzo wąsko i miejsca mało. Panie z obsługi miłe, aż za bardzo. Najważniejsze - jedzenie. Rosół - woda z koperkiem. Żurek zjadliwy, aczkolwiek z koperkiem (jakoś przyzwyczajona jestem do majeranku w żurku), nawet smaczny, ale ziemniaki w zupie zimne. Schab z kością... no czego innego się spodziewałam. Schab suchy, sos kurkowy nieporozumienie, jedynie ta kapusta dobra - zaczęła swoją krytykę oburzona klientka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

To jednak nie był koniec negatywnej opinii klientki. Najgorsze stało się na koniec. Kobiecie do stolika podano przyprawę maggi, którą Magda Gessler tak srogo potępia. To zupełnie przelało czarę goryczy. 

- Jedzenie w ogóle nie doprawione, niczym (prócz koperku). Ok gdzieś tam daleko stały sól i pieprz, ale taka Pani Gessler mądra w tv, a w swojej knajpie co robi. Koleżanka poprosiła o maggi i niespodzianka - dostała miseczkę maggi. Nieładnie, oj nieładnie. Od kiedy to Pani Magda Gessler maggi używać pozwala. Generalnie nie polecam. Byłam, spróbowałam, nie wrócę - podsumowała oburzona klientka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy rząd PiS: podajemy NAZWISKA. Jedni zostaną, drudzy pójdą w odstawkę
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: Google

Następny artykuł