Co łączy mamę Piotra Woźniaka-Staraka z Magdą Gessler? Można się mocno zdziwić

Co łączy mamę Piotra Woźniaka-Staraka z Magdą Gessler? Można się mocno zdziwić Źródło: youtube.com/Good Living

Magda Gessler poznała w swoim życiu wiele ważnych i wpływowych osób. Wśród nich znalazła się Anna Woźniak-Starak, mama zaginionego Piotra. Kobiety łączyło coś niezwykłego.

dzięki swojej renomie i talentowi kulinarnemu mogła się poszczycić wieloma znajomościami ze świata celebrytów i wyższych sfer. Jej gust oraz potrawy, nad którymi czuwała, przykuwały uwagę najwybitniejszych osób w kraju, a niektórzy wprost prosili ją o pomoc w rozpoczęciu własnego bizensu gastronomicznego. Wśród nich była mama Piotra Woźniaka-Staraka, Anna. Połączyła je jedna ważna rzecz.

Magda Gessler i Anna Woźniak-Starak. Co je łączy?

Mało to wie, że Magda Gessler i Anna Woźniak-Starak miały okazję się poznać. Wszystko zaczęło się, gdy biznesmenka chciała rozpocząć prowadzenie restauracji. Wybrała sobie wyjątkowo prestiżową lokalizację, bo w Łazienkach Królewskich. Słynny Belvedere słynie dziś z niesłychanej kuchni serwowanej przez znakomitych kucharzy. Dań podawanych właśnie tam próbowali między innymi Bill Clinton, Angela Merkel czy Władimir Putin.

Sukces lokalu przypisywany jest mamie Piotra Woźniaka-Staraka, jednak korzystała z pomocy najznamienitszych nazwisk w kraju. Przy tworzeniu klimatu pomagał jej ówczesny dyrektor obiektu, Marek Kwiatkowski, oraz projektant wnętrz, Borys Kudlica. Najbardziej jednak pomogła sama Magda Gessler, która była odpowiedzialna za wskazówki dotyczące menu. Przez pewien czas kobiety współpracowały, by Belvedere było miejscem szczególnym, gdzie można nacieszyć nie tylko oczy, ale też zadowolić najbardziej wybredne podniebienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr Woźniak-Starak nadal jest poszukiwany

Spektakularne sukcesy i znajomości rodziców są jednak niczym w porównaniu z ogromną tragedią, jaka dotknęła rodzinę. Piotr Woźniak-Starak od 8:00 rano w niedzielę jest poszukiwany po tym, jak spadł do wody z motorówki. Wszyscy nadal mają nadzieję, że mimo upływu czasu uda się znaleźć producenta całego i zdrowego, jednak z każdym kolejnym dniem szanse na sukces są coraz mniejsze.

Dzisiaj grzeje: 1. Prokuratura zabiera głos ws. wypadku Staraka. Potwierdzają się najgorsze obawy

2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Cała sprawa jest bardzo tajemnicza, a kolejne ślady zdają się jeszcze bardziej komplikować śledztwo. Jak na razie jednak nie wiadomo nic pewnego. Poszukiwania trwają, a najlepsze ekipy poszukiwawcze w kraju przeczesują jezioro Kisajno bardzo dokładnie. Choć pogoda w Giżycku utrudnia postęp, specjaliści robią, co mogą, aby jak najszybciej rozwiązać zagadkę męża Agnieszki Woźniak-Starak.

  1. Agnieszka Woźniak-Starak ofiarą hejtu internautów. Nie zostawili na niej suchej nitki. W jej obronie stanęła znana gwiazda
  2. Media twierdzą, że Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Źródło: Polskie Radio PL

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu