Magda Gessler w końcu pokazała wspólne zdjęcie z ojcem. Jeden szczegół nie pozwala oderwać wzroku

Magda Gessler w końcu pokazała wspólne zdjęcie z ojcem. Jeden szczegół nie pozwala oderwać wzroku Źródło: Instagram / magdagessler_official

Magda Gessler udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoim tatą. Fani restauratorki nie mogą wyjść z podziwu, ich uwagę przykuł pewien szczegół.

Magda Gessler często powtarza, że rodzina jest dla niej wyjątkowo ważna. Niedawno pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoim tatą, Mirosławem Ikonowiczem. Wielbiciele popularnej restauratorki są zachwyceni fotografią, którą udostępniła w mediach społecznościowych gwiazda.

Magda Gessler pokazała swojego tatę, udostępniła ich wspólne zdjęcie na Instagramie

Gwiazd TVN pochwaliła się zdjęciem z rodzicem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda udostępniła na swoim Instagramie fotografię z tatą, Mirosławem Ikonowiczem, który był wybitnym polskim reporterem. Magda Gessler przyznała, że 88-letni mężczyzna wciąż jej pomaga i całym sercem wspiera córkę.

- Nie ma to jak z tata ... kochany mój .. zawsze pomocny i wspierający przystojniak - napisała Magda Gessler pod fotografią z tatą.

Tym, co przykuło wzrok fanów, jest ogromne podobieństwo ojca z córką, ich rysy twarzy są bardzo zbliżone. Nie można przeoczyć również tego, że łączą ich wyjątkowo bujne włosy. Teraz fani już wiedza, po kim Magda Gessler odziedziczyła swoją rozpoznawalną burzę loków.

Magda Gessler jest bardzo związana ze swoją rodziną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojcem uwielbianej restauratorki jest Mirosław Kazimierz Ikonowicz, polski reporter i korespondent PAP, w której przepracował ponad 60 lat. Jako korespondent podróżował z rodziną po całym świecie, stacjonował m.in. w Madrycie i w Hawanie. Magda Gessler często wspomina, że dzięki tym podróżom już jako dziecko mogła chłonąć wiedzę o kuchni z całego świata. Ikonowicz za swoje wybitne zasługi na polu pracy dziennikarskiej został odznaczony w 2004 roku Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zwycięzca Eurowizji walczy o życie. Lekarze dają mu maksymalnie 4 lata 
2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Córka jest bardzo dumna ze swojego ojca, a fani gwiazdy są zachwyceni ich wspólną fotografią. Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy oraz życzeń dla taty restauratorki.

- Pozdrowienia i dużo zdrowia dla Taty i dla Pani - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Przepiękne zdjęcie pani Magdo, rodzina najważniejsza - dodał kolejny internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polki dostaną większe emerytury! Lada dzień wielkie podwyżki, wiemy o ile
  4. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków
  5. Genialny sposób babć na rozpadające się pierogi. Dzięki niemu zawsze będą idealne, teściowa będzie ci zazdrościć

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News