Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków

Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków Źródło: youtube.com

Magda Gessler skrywa wielką tajemnicę. Restauratorka, która znana jest ze swojego kontrowersyjnego zachowania ma wiele niejasności w swojej biografii. Jednym z największych sekretów jest to, kim jest brat gwiazdy TVN. Ten fakt może zaskoczyć wszystkich.

Magda Gessler, która wielokrotnie zadziwiała fanów swoim zachowaniem, jest osobą bardzo rodzinną. Przekonać się mogą o tym wszyscy fani gwiazdy, którzy znają jej relacje z Larą Gessler. Kobiety często stanowią dla siebie wsparcie i nie mogą się oprzeć wzajemnym komplementom. O wiele gorsze relacje restauratorka ma ze swoim bratem, który także jest słynny. Mało kto wie, ale przedstawiciel radykalnej lewicy jest członkiem jej najbliższej rodziny.

Magda Gessler skrywała to latami. Jedna z ikon lewicy jest jej bratem

Magda Gessler może pochwalić się naprawdę barwna rodziną i nie chodzi tu jedynie o jej dzieci. Jej rodzonym bratem jest słynny Piotr Ikonowicz, który od lat w dość radykalny sposób podkreśla swoje przywiązanie do lewicowych ideałów i wstawia się przeciwko usuwaniu lokatorów z miejsc przez nich zamieszkiwanych.

Ich relacja nie jest dobra. Mimo więzów krwi Ikonowicz podkreśla, że postawa jego siostry bardzo często go drażni.

- Moja siostra, którą kocham, jest z kolei bardzo silną, ekspresyjną indywidualnością. To jest u niej naturalne. Oczywiście ma przy tym również sporo wad. Fakt, że "wypełnia" sobą przestrzeń wzbudza wiele skrajnych emocji. Jest wielbiona lub znienawidzona. Stała się idealnym produktem medialnym i własnością wielkiej korporacji, którą jest TVN - zdradza brat Gessler.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gessler o trudnej miłości do brata

Poglądy na świat Magdy Gessler i jej brata są całkowicie inne, co jest częstym powodem rodzinnym kłótni. Gwiazda TVN podkreśla jednak, że kocha swojego brata, mimo dzielących ich różnic ideologicznych.

– Kocham mojego brata. Jestem przecież jego siostrą! Kochałam go całe życie i kocham nadal. I wspieram go niezależnie od wszystkiego. Mogę się nie zgadzać z bratem w kwestii poglądów, ale zawsze będziemy się wspierać i kochać – wyznaje gwiazda telewizji TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  4. Oficjalne oświadczenie! Dwie absolutne legendy TVN odchodzą
  5. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  6. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  7. Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu