Wszystko się potwierdziło. Media obiegła wiadomość o bracie Magdy Gessler

Wszystko się potwierdziło. Media obiegła wiadomość o bracie Magdy Gessler Źródło: instagram.com magdagessler_official

Magda Gessler dotąd nie wspomniała o tym ani słowem. Polskie media nagle obiegły zaskakujące informacje dotyczące jej brata. Opinia publiczna, a przede wszystkim sympatycy i obserwatorzy, zupełnie się tego nie spodziewali. Wszystko stało się pewne.

Choć Magda Gessler nie stroni od upubliczniania prywatnych informacji, skrupulatnie dobiera wszystko, czym zamierza podzielić się z obserwatorami. Na Instagramie gwiazdy możemy więc znaleźć zdjęcia z dziećmi, posty dotyczące zawodowych planów czy ciekawostki o tym, jak spędza wolny czas. Restauratorka niewiele jednak mówi chociażby o swoim bracie, doskonale znanym opinii publicznej. Nic więc dziwnego, że jeszcze do niedawna Polacy nie mieli pojęcia o tym, co dzieje się w jego życiu. 

Potwierdziły się informacje o Ikonowiczu. Magda Gessler o tym nie mówiła 

W sieci zupełnie niespodziewanie pojawiły szokujące informacje w sprawie Piotra Ikonowicza. Wynika z nich, że lewicowy działacz i aktywista społeczny straci partię. Jak podaje Fakt, wszystko przez przeoczenie terminu na złożenie sprawozdania finansowego. Okazuje się, że partia Ruch Sprawiedliwości Społecznej miała złożyć je do 31 marca, ale tak się nie stało. Ikonowicza będzie to wiele kosztowało, ponieważ w takich przypadkach Państwowa Komisja Wyborcza natychmiast występuje z wnioskiem do Sądu Najwyższego o wykreślenie partii z ewidencji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak przytacza Fakt, sam Ikonowicz przyznał, że poważny błąd był wynikiem zwyczajnego przeoczenia.

- To drobiazg, drobne potknięcie. Ktoś po prostu przegapił termin, bo zachorował - mówił na łamach Rzeczpospolitej.pl, cytowany przez Fakt, Piotr Ikonowicz. 

Niestety, to nie koniec fatalnych doniesień, bowiem z dalej przekazywanych przez Fakt informacji wynika, że Ruch Sprawiedliwości Społecznej już w ubiegłym roku miał spory problem ze sprawozdaniem finansowym. Wówczas zostało ono "odrzucone przez PKW z powodu przyjęcia przez partię środków finansowych z nieudokumentowanych źródeł".

Dzisiaj grzeje: 1. Choroba nowotworowa okazała się nie do pokonania. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci, miliony fanów pogrążone w żałobie

2. Ekspert ostrzega. W tym roku może paść rekord utonięć, warto poznać zasady bezpieczeństwa

Mimo niemałych kłopotów, jak spadły na Ikonowicza, on stara się patrzeć na wszystko optymistycznie i, jak sam mówił, nie ma powodów do zmartwień, bo partia wciąż widnieje na mapie. 

- Nie zniknęliśmy z mapy. Nadal istniejemy i działamy, a w sobotę będzie można nas zobaczyć na demonstracji pielęgniarek. Rejestracja partii nie trwa długo - wyjaśniał w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Ikonowicz. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Straszna choroba Magdy Gessler wyszła na jaw. Smutne, niewielu znało prawdę
  2. Dramat w miejscowości Adama Małysza. Burmistrz zachorował na koronawirusa. Skoczek może stracić fortunę, apeluje do kibiców
  3. Internauci nie mogą się opamiętać. Wyciekło zdjęcie z nastoletnią córką Wiśniewskiego, powala
  4. Sebastian wykorzystywał chorą na raka 7-latkę. Prokuratura po raz kolejny wkroczyła do akcji
  5. Szykuje się nowe 500 plus. Prezydent przedstawił, jak będzie wyglądać
  6. Porażające wydarzenie na pogrzebie. Nagle z trumny zaczęły dobiegać dźwięki, wszyscy byli wstrząśnięci

Źródło: Fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News