Syn Magdy Gessler nie wytrzymał. Zdobył się na szczere wyznanie, matka będzie mieć łzy w oczach

Syn Magdy Gessler nie wytrzymał. Zdobył się na szczere wyznanie, matka będzie mieć łzy w oczach Źródło: instagram.com magdagessler_official

Magda Gessler na pewno będzie mieć łzy w oczach kiedy dowie się, jakie piękne słowa wypowiedział jej syn. Restauratorka przeżywa ostatnio bardzo wiele podniosłych chwil, jak chociażby ciąża jej ukochanej córki Lary. Na taką wypowiedź syna czekałaby każda mama.

Magda Gessler już nie może doczekać się, aż zostanie babcią. Jej syn postanowił uszczęśliwić ją równie mocno, dawkuje emocje nie tylko gwieździe TVN, ale i wszystkim fanom.

Syn Magdy Gessler zdobył się na szczere wyznanie

Znana restauratorka od pewnego czasu jest wręcz cała w skowronkach. Wszystko za sprawą swojej jedynej córki, Lary Gessler, która niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Magda Gessler już nie może doczekać się, aż przywita na świecie wnuka lub wnuczkę. Chętnie nazywa siebie babcią i snuje piękne wizje wprowadzania potomka w kulinarny świat. Jak się okazuje, restauratorka ma kolejne powody do radości.

Tadeusz Müller, pierworodny syn Magdy Gessler, zdradził pewne szczegóły również dotyczące założenia rodziny. Ze swoją partnerką, Blanką Zawadą, są razem już 13 lat. Miłośnicy kulinariów i zwierząt chyba do tej pory nie planowali powiększenia rodziny, ponieważ w rozmowie z "Faktem" Tadeusz Müller zdradził, że to ciąża jego siostry "zainspirowała go do bycia tatą". Z nutką tajemnicy wypowiadał się o niedalekiej przyszłości.

Magda Gessler zostanie babcią gromadki wnuków?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarze byli zaskoczeni, kiedy syn Magdy Gessler zdradził, że dziecko nie musi nosić jego genów. Padła kwestia adopcji.

- Skłaniałbym się ku adopcji [...]. Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością - mówił Tadeusz Müller w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

Dzisiaj grzeje: 1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19
2. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało ważną wiadomość. Wszyscy musimy się z nią zapoznać

Dziennikarze dopytywali się, co w takim razie ze ślubem? Syn Magdy Gessler potwierdził, że owszem, jest to coś naturalnego w przypadku osób darzących się szczerą miłością, ale wraz z partnerką nie mają czasu, aby zająć się tak złożoną uroczystością.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trump w ostrych słowach grozi WHO. Na reakcję daje 30 dni
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. Andrzej Duda apeluje do wszystkich Polaków. Chodzi o pieniądze rodaków
  4. Joanna Koroniewska przyłapana, w sieci pojawiły się zdjęcia. Fani zdegustowani, jak mogła?
  5. Bartas Szymoniak miał wygrać listę Trójki? Dramatyczny apel
  6. Podzieliła się jedzeniem z bezdomnym. Później przypadkiem odkryła o nim niebywałą prawdę i zamarła z wrażenia

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News