Magda Gessler i jej dzieci mają niesamowitą więź
Instagram magdagessler_official
Agata Jaroszewska - 19 Maja 2020

Nieprawdopodobne informacje o wnuku Magdy Gessler. Syn restauratorki zdradził rodzinną tajemnicę

Magda Gessler za misję obrała sobie sprawienie, by Polacy jedli lepiej i przywiązywali większą wagę do jakości serwowanych w lokalach usług. Restauratorka od wielu lat prowadzi "Kuchenne rewolucje" i zmienia świadomość co do tego, jak należy prowadzić biznes w gastronomii. Równie dużym zainteresowaniem co jej program, cieszą się wieści dotyczące życia prywatnego jej oraz jej dzieci. Jej syn zdradził rodzinna tajemnicę.

Magda Gessler w praktycznie każdym wywiadzie podkreśla, jak ważne są dla niej dzieci. Faktycznie więź najbardziej znanej polskiej restauratorki z córką Larą oraz synem Tadeuszem jest godna pozazdroszczenia - rodzina wydaje się wyjątkowo zgodna i nie brakuje w niej powodów do radości.

Pies i dzieckoMałe dziecko zbliżyło się do wielkiego psa. Reakcja pupila była jedyna w swoim rodzaju, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Magda Gessler już niedługo zostanie babcią

Magda Gessler w roli babci może być jedną z najbardziej nietypowych babć na świecie. Jej temperament oraz ciekawość świata na pewno zagwarantuje dziecku Lary wiele ciekawych wspomnień. Starsze dziecko restauratorki udzieliło ostatnio wywiadu, w którym zdradziło pewną tajemnicę. Tadeusz Muller nie słynie z wylewności w udzielanych wywiadach i rzadko komentuje swoje życie prywatne, tym razem jednak zrobił wyjątek. Możliwe, że już niedługo poczet wnuków Magdy Gessler powiększy się nie tylko za sprawą Lary. Siostra uświadomiła Tadeuszowi, że czas mija nieubłaganie i tym samym stała się dla niego inspiracją. Jego mama, czytając te słowa na pewno była dumna, ale nie możemy oprzeć się wrażeniu, że jednocześnie odczuwała duże zaskoczenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Psy i koty12 zdjęć pokazujących, jak koty rządzą psami. Ciężko powstrzymać śmiech, nr 4 i 6 bawią do łezCzytaj dalej

Rodzina już niedługo się powiększy

- Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość - mówił w wywiadzie dla "Faktu" Tadeusz Muller. Jak podaje portal JastrząbPost, największym zaskoczeniem jest decyzja podjęta przez syna Magdy Gessler oraz jego partnerkę. Od wielu lat związany jest on z Blanką Zawadą i być może fakt, że para niezbyt często pojawia się na ściankach jest tajemnicą ich zgodnego i pełnego miłości związku. Lara Gessler całkiem niedawno ogłosiła swoją ciążę, teraz chętnie chwali się swoim ciążowym brzuszkiem, który stał się powodem wielu przemyśleń jej starszego brata.

Dzisiaj grzeje:

1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19

2. Znika kolejne obostrzenie, wielu Polaków będzie zachwyconych. Minister Zdrowia podał ważną datę

Ich decyzja jest sporym zaskoczeniem

Ewentualny kolejny wnuk lub wnuczka Magdy Gessler nieśmiało pojawia się w planach jej starszej pociechy. Tadeusz Gessler wielkie serce odziedziczył po mamie i wyjawił swoje plany co do powiększenia rodziny.

- Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością - mówił dla "Faktu" i trzeba przyznać, że jego decyzja jest niezwykle szlachetna. Wiele par mogłoby wziąć z niego przykład.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odmówił pomocy kobiecie na wózku. "Ja się nie tykam, jest epidemia"
  2. Kiedyś swoimi występami porywał tłumy. Teraz zaginął bez śladu na oczach małego syna, policja jest bezradna
  3. Nieprawdopodobne informacje o wnuku Magdy Gessler. Syn restauratorki zdradził rodzinną tajemnicę
  4. Daniel Olbrychski zabrał syna na spotkanie z Janem Pawłem II. Wkrótce stała się niebywała rzecz
  5. Dramatyczne poszukiwania dwóch młodych mężczyzn na Zalewie Szczecińskim. Służby pracują już drugi dzień
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

Mama, w wyniku tragedii, straciła dwie córeczkiMama mogła tylko patrzeć, jak jej 3-letnie córeczki umierają. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła całą miejscowościąCzytaj dalej

Źródło: JastrząbPost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News