Magda Gessler córka
YouTube / TVN Foodie
Maria Wieczorek - 19 Stycznia 2020

Cios za ciosem, przeszła przez piekło. Śmierć nagle odebrała córkę Magdzie Gessler, potem nadszedł kolejny dramat

Magda Gessler ma za sobą niezwykle trudne chwile. Popularna restauratorka wiele lat temu straciła córkę, a niedługo później inną, bardzo bliską osobę. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie poddała się jednak smutkowi i rozpoczęła walkę o lepszą przyszłość.

Magda Gessler w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o dramatycznych chwilach ze swej przeszłości. W latach 80., gdy restauratorka mieszkała w Madrycie ze swym pierwszym mężem, na świat przyszedł najpierw syn pary Tadeusz, a później także córka Anna. Dziewczynka była wcześniakiem i lekarzom niestety nie udało się jej uratować.

Kot na obrazkuNa obrazku są dwa kotki? Nikt nie jest w stanie ich dostrzecCzytaj dalej

Magda Gessler straciła córkę, a później także męża

Jakiś czas później pogrążona w żałobie Gessler odebrała kolejny cios. Zmarł bowiem także jej ukochany mąż, Volkhart. Gwiazda została młodą, samotnie wychowującą syna wdową. To właśnie wtedy zdecydowała się na powrót do Polski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta posmarowała twarz zadziwiającym produktemPosmarowała twarz produktem, który znajduje się w każdej kuchni. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwaniaCzytaj dalej

- Należy iść dalej. Myśleć o następnym dziecku, o zachowaniu rodziny, o tym żeby ból nie przesłonił nam świata. Oczywiście to mój sposób, bo każdy na takie tragedie reaguje inaczej - powiedziała Gessler dla Party.pl, wspominając tragiczne zdarzenia ze swego życia.

Cios za ciosem w życiu Gessler

Kilka lat po tych dramatycznych chwilach restauratorka związała się z Piotrem Gesslerem. Na świat przyszła jej córka, Laura. Gwiazda zaangażowała się w budowanie z dziećmi bliskiej relacji oraz, jak sama przyznaje, starała się z optymizmem patrzeć w przyszłość. Chociaż dziś jej życie wygląda już całkowicie inaczej, celebrytka nadal kieruje się tymi samymi zasadami.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyją członkowie uwielbianego zespołu. Policjanci mieli problem z rozpoznaniem ciał
2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

- Mój charakter ukształtowały też niepowodzenia i życiowe dramaty: śmierć trzech ukochanych mężczyzn, strata dziecka. To traumatyczne doświadczenie nauczyło mnie jeszcze bardziej kochać życie, nie odkładać ważnych spraw na później. I co najważniejsze, nie szukać winnych - wyznała w niezwykle szczery sposób prowadząca programu "Kuchenne rewolucje".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawyki wywołujące raka trzustki. Lepiej ich unikać
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Karol Strasburger podjął ważną decyzję w sprawie córki. Wielu Polaków będzie wściekłych na jego słowa
  4. Tragiczny wypadek, wszystko stanęło w płomieniach. Dwie osoby zginęły na miejscu
  5. Tata znalazł zwłoki syna w rowie pod domem. Tragiczne informacje z polskiego miasta

Dagmara Kaźmierska pławi się w luksusieDagmara Kaźmierska to prawdziwa królowa życia. Zdjęcia wyjawiają całą prawdę, pozazdrościć mogą jej nawet największe gwiazdyCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News