Magda Gessler nie miałaby dla niego litości. Klient restauracji zauważył obrzydliwe zachowanie kelnera w kuchni, jest nagranie

Magda Gessler nie miałaby dla niego litości. Klient restauracji zauważył obrzydliwe zachowanie kelnera w kuchni, jest nagranie Źródło: Facebook

Magda Gessler nie okazałaby litości względem takiego zachowania. To czego dopuścił się kelner, zwyczajnie nie mieści się w głowie. Bulwersujące nagranie obiega media i budzi najgorsze emocje wśród internautów.

Magda Gessler, jako jedna z popularniejszych restauratorek w Polsce, a także właścicielka kilku lokali czy gospodyni programu, gdzie wprowadza zmiany w setkach restauracji i pomaga właścicielom stanąć na nogi, dba o swój wizerunek. Chodzi oczywiście nie o wygląd, ale o to, jak prowadzone są miejsca rozsławione jej nazwiskiem. Gessler pilnuje, by wszystko wewnątrz błyszczało od czystości, a zatrudniona obsługa stanęła na wysokości zadania. Nie trudno się zatem domyślić, że czegoś takiego nie puściłaby płazem. 

Zauważył obrzydliwe zachowanie kelnera i wszystko nagrał. Magda Gessler nie okazałaby litości 

Dryfujące po sieci nagranie pochodzi z restauracji Racherito's Mexican Food w Draper w stanie Utah. Lokal od początku cieszył się uznaniem w oczach lokalnych mieszkańców i przejezdnych, którzy chętnie zatrzymywali się, by zjeść coś dobrego. Na pierwszy rzut oka można było śmiało stwierdzić, że właściciel zadbał o komfort gości. Rzeczywiście, choć tak też było, zachowania kelnera chyba nikt nie był w stanie przewidzieć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeden z klientów zauważył pracownika, który w kuchni, w otoczeniu żywności podawanej gościom, oddaje mocz. Nie mógł uwierzyć własnym oczom, i zakładając, że nikt nie uwierzy w jego opowieść, postanowił wszystko nagrać. Bulwersujący filmik zamieścił na Facebooku, gdzie w mgnieniu oka wybuchła gorąca dyskusja. 

Nagranie trafiło również do właściciela lokalu, który natychmiast zaczął działać. Sprawą zajęły się odpowiednie organy, które zamknęły restaurację w celu jej odkażenia. Zostanie otwarta dopiero, gdy wszystko w niej będzie zdatne do przyrządzania i podawania żywności. Tymczasem kelner, który dopuścił się tak haniebnego czynu, został natychmiast zwolniony. Magda Gessler z pewnością postąpiła by tak samo.

Dzisiaj grzeje: 1. Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez

2. Ksiądz zabił policjanta. Przekazano bolesne szczegóły

Cofnięto mu również zgodę na pracowanie w gastronomii, jednak to nie uspokoiło klientów lokalu. Stali bywalcy są oburzeni i deklarują, że nie zamierzają wracać do swojego ulubionego do tej pory miejsca. Nietrudno się domyślić, że i potencjalnie nowi klienci, po obejrzeniu nagrania, nie będą tak skorzy do odwiedzenia Racheirto's. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Krzysztof Kononowicz brutalnie pobity i okradziony we własnym domu. Zatrzymano 3 osoby

Źródło: metrocouk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News