Lara Gessler mówi o kulisach nowego związku i reakcji swojej mamy. "Jak usłyszała, że zobaczymy, to więcej nie pytała"

Lara Gessler mówi o kulisach nowego związku i reakcji swojej mamy. "Jak usłyszała, że zobaczymy, to więcej nie pytała" Źródło: Youtube / TVN foodie

Magda Gessler skomentowała nowy związek jej córki. Lara pokazała partnera na charytatywnym balu TVN. Już pojawiły się pierwsze plotki o ślubie.

Magda Gessler głośno i często mówi o tym, jak bardzo kocha swoje dzieci: Larę i Tadeusza. Mimo bezkresnej miłości, daje im dużą swobodę w życiowych wyborach. Wspiera ich we wszystkim, co robią. Niedawno poznała nowego partnera swojej córki.

Magda Gessler rzadko pyta córkę o zdanie

Lara pojawiła się publicznie ze swoim nowym partnerem na charytatywnym balu TVN, na którym stacja zbiera fundusze na działalność fundacji "Nie jesteś sam". To był dla nich medialny debiut, wcześniej zakochani umyślnie unikali rozgłosu. Zaczęli spotykać się tuż po rozwodzie Lary. 

- Uważam, że ważne jest to, żeby dbać przede wszystkim o relacje. Jak za wcześnie wychodzisz do ludzi, to się nie skupiasz na samej tej relacji. Jeśli masz coś i chcesz to chronić, to musisz to po prostu chronić. Możecie nam życzyć dobrego życia, ślub nie ma znaczenia, mogę to potwierdzić – powiedziała Lara w rozmowie z Jastrząb Post.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler przyznaję, że mało plotkuje z dziećmi o ich życiu prywatnym

Lara zwierzyła się również, co o jej nowym związku sądzie jej znana mama. Uszanowała decyzję Lary i pozwoliła parze rozwijać relację w tempie, które sami sobie wyznaczyli. Zresztą, jak przyznaje sama Magda Gessler, nie ma z córką potrzeby plotkowania o jej życiu osobistym. Wspierają się w najtrudniejszych momentach, ale Magda Gessler daje swoim dzieciom dużo swobody w ich osobistych wyborach.

- Lara jest bardzo dyskretna jeśli chodzi o życie osobiste. Powiem szczerze, że my nie mamy takich plotek, na temat tego. Lara jest skryta i zamknięta, więc my nie plotkujemy. Możemy rozmawiać, tak ogólnie, o jakimś temacie, natomiast na pewno Lara nie jest osobą, która dzwoni i się zwierza, absolutnie nie. Ani Tadeusz. Jesteśmy wszyscy bardzo waleczni sami ze sobą. I to musi być jakaś tragedia, żeby któreś z nich zadzwoniło. Nie zdarzyło mi się - przyznała restauratorka w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn

2. Na moment wstrzymał ruch. Nie myślał, że za moment otrzyma kilka ciosów nożem

Córka znanej restauratorki ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo. Wyszła za swojego wieloletniego partnera, Pawła Rucza. Ich bajeczny ślub odbił się szerokim echem w świecie mediów. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i wkrótce Lara znów powitała singielski stan. Nie pozostała w nim długo. Nowy związek buduje powoli i z rozwagą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas zdołuje wielu
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Muchaźródło: Jastrząb Post

Następny artykuł