Magda Gessler zdradza brutalną prawdę na temat Polaków. Wiele osób może poczuć się urażonych jej słowami

Magda Gessler zdradza brutalną prawdę na temat Polaków. Wiele osób może poczuć się urażonych jej słowami Źródło: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler przejechała podczas swojego programu całą Polskę wzdłuż i wszerz, więc doskonale wie jakie upodobania mają nasi rodacy. Restauratorka zdradziła właśnie brutalną prawdę na temat Polaków, która może urazić wiele osób.

Magda Gessler w ostatnich latach stała się gigantyczną gwiazdą dzięki programowi TVN "Kuchenne rewolucje". Restauratorka zdobyła się właśnie na odważną opinię na temat Polaków. Jej słowa z pewnością nie spodobają się wielu naszym rodakom.

Magda Gessler skwitowała Polaków 

Magda Gessler w trakcie kręcenia programu zjeździła całą Polskę i poznała bardzo wielu przedstawicieli polskiego społeczeństwa. Gwiazda wyrobiła sobie zdanie na temat konsumentów w naszym kraju i przeanalizowała nawyki przeciętnych klientów restauracji. 

Jej wnioski nie należą do optymistycznych. Celebrytka w ostry sposób skwitowała Polaków. Jej słowa najprawdopodobniej urażą bardzo wiele osób. Gessler jak zawsze była w swojej wypowiedzi bardzo bezpośrednia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Brutalna prawda 

Magda Gessler jest w naszym kraju wielkim autorytetem. Jej opinia została wypracowana przez lata działalności w branży kulinarnej i telewizyjnej. Według gwiazdy TVN-u nawyki związane z dawaniem napiwków w Polsce bardzo różnią się od tych akceptowanych w innych częściach świata. Restauratorka twierdzi, że zachowanie Polaków mocno odbiega od europejskich standardów w tej dziedzinie.

- Polacy nie umieją dawać napiwków. Jak są pijani, to czasem dają duże, ale uważają, że fajnie jest nie dawać napiwków, bo i tak zapłacili za dużo - wyraziła swoją opinię Magda Gessler.

Sama przyznaje, że zawsze stara się zostawić odpowiednie finansowe podziękowanie dla kelnera po wizycie w restauracji. Chyba że posiłek, który otrzymała w danej knajpie jest rozczarowujący. Przyznaje, że dużo bliżej jej do modelu amerykańskiego, w którym to zupełnie normalne jest zostawianie 15 czy 20 procent napiwku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

Wielu osobom słowa Magdy Gessler mogą wydać się protekcjonalne i nieodpowiednie. Nikt bowiem nie lubi krytyki ani nie reaguje pozytywnie na to, gdy ktoś wytyka im skąpstwo. Restauratorka przyzwyczaiła już jednak wszystkich do tego, że nie boi się wyrazić swojej opinii, nawet jeżeli części osób może się ona wydać kontrowersyjna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura od zaraz. Skorzystać może nawet 100 tys. Polaków
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Mężczyzna od dawna planuje idealne zaręczyny. Boi się, że jeden szczegół może zrujnować jego zamiary
  4. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  5. TVP: Rozbiły się dwa autokary pełne małych dzieci

Źródło: Wprost 

Następny artykuł